بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد کودکان / مجموعه بهاره-تابستانه ۲۰۱۷ کودکان با نقوش حیوانات در خطر انقراض

مجموعه بهاره-تابستانه ۲۰۱۷ کودکان با نقوش حیوانات در خطر انقراض

برند هبه (Hebe) برگرفته از نام یکی اسطوره‌های یونان و الهه جوانی است. در آن زمان اعتقاد بر این بوده که او توانایی بازگرداندن جوانی را دارد. این برند پوشاک کودک، در شهر زیبای ریگا (Rīga) پایتخت و بزرگ ترین شهر لتونی (Latvia) به وجود آمد.

مهم ترین ویژگی این لباس ها تکیه بر جذابیت، راحتی، کیفیت، طرح های خلاقانه و توجه به محیط زیست است و فلسفه اش خلق لباس هایی است که جهان را جایی بهتری می سازند. 90 درصد لباس های این برند از پنبه ارگانیک تهیه شده و  طیف متنوع آن، کودکان 0 تا 12 سال را پوشش می دهد.

یکی از مجموعه های بهاره-تابستانه 2017 هبه، مجموعه ای خاص و خلاقانه است که طرح های چاپی لباس هایش یادآور اهمیت حیوانات ارزشمند، نادر و در خطر انقراضی مانند پاندا، کرگردن، فیل، ببر و … است. درصدی از فروش این مجموعه، به موسسه حمایت از حیوانات حیات وحش تعلق می گیرد.

منبع: HEBE

نویسنده: مژده تهرانی

مژده فعالیت خود را از روزهای آغازین بامیلو، در بخش تولید محتوا شروع کرد. تحصیلات او در رشته طراحی لباس و علاقه اش به مد و لباس، همواره باعث می شد که با دقت و حساسیت خاصی به کارش ادامه دهد. او علاقمند به خوراکی های هیجان انگیز، موزیک، فیلم، هنر و زبان شناسیست. اگر دختری را در کنار خیابان مشغول محبت به گربه ها دیدید تعجب نکنید، چون مژده عاشق همه حیوانات روی زمین است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *