بامیلو بلاگ / سبک زندگی / بیوگرافی / حقایقی که شاید راجع به چستر بنینگتون نمی دانستید

حقایقی که شاید راجع به چستر بنینگتون نمی دانستید

1- بنینگتون در 20 مارچ 1976 در فونیکس ایالت آریزونا چشم به جهان گشود.نام کامل او چستر چارلز بنینگتون می باشد.

2- مادرش پرستار بود و پدرش در اداره جرایم و پلیس کار می کرد. پدرش در بخش تعارضات جنسی به کودکان اهم فعالیت هایش را انجام می داد و بسیاری مواقع به علت مشغله زیاد روزها به خانه نمی آمد و سر شیفت می ماند

3- بنینگتون ازکودکی به موسیقی علاقه پیدا کرد. گروه STONE TEMPLE PILOTS بند مورد علاقه او بود و در تولد دوران کودکی اش آرزو کرد روزی عضو این گروه باشد.

4- والدین او هنگامی که بنینگتون تنها 11 سال داشت از هم جدا شدند و پدرش حضانت او را بر عهده گرفت.

5- بنینگتون در کودکی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود و این مساله را با پدرش که خودش جزو کادر مبارزه با این نوع جرایم بود تا مدت ها از ترسش در میان نگذاشت.

6- بعد از طلاق والدین در سنین نوجوانی بنینگتون شروع به مصرف ماریجوانا و الکل و کوکاین و قرص های ال اس دی کرد.

7- بعدها که مصرف مواد مخدر را کنار گذاشت بارها و بارها در مصاحبه ها و فعالیت هایش علیه مصرف این گونه مواد سخنرانی کرد.

8- در یکی از تورهای لینکین پارک در حین اجرا کاملا مست شده بود.

9- راستی ترک مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی را که در سال 2011 انجام داد با شعاری بسیار ساده شروع کرد:چیزی نیست!فقط نمیخوام اون آدم سابق باشم.

10- در سن 17 سالگی به نزد خانه مادرش نقل مکان کرد و البته بعد از آنکه مادرش مصرف مواد او را فهمید تا مدتی وی را در اتاقش حبس کرد.

11- قبل از اینکه به عنوان یک موزیسین حرفه ای کار خود را شروع کند در یکی از شعب رستوران برگرکینگ پادویی می کرد.

12- به علت لاغری بیش از حد در سنین نوجوانی بارها و بارها در دبیرستان توسط قلدرها و زورگوها مورد حمله قرار گرفت.خودش در مصاحبه هایش اظهار داشته که مثل نی قلیون های استخوانی بودم و کسی از من خوشش نمی آمد.

13- اولین خوانندگی اش را با گروهی به نام شان دودل و دوستانش شروع کرد.

14- این گروه در سال 1993 کاستی را به همراه سه آهنگ بیرون دادند.بعدها او و خود شخص شان داودل یک گروه جدی زدند به اسم سردرگمی خاکستری.

15- گروه موسیقی جدیدشان سه آلبوم به جهان موسیقی عرضه کرد. آلبوم دمو در سال 1993 و آلبوم مرا بیدار کن 1994 و امروز آفتابی نیست 1997. بنینگتون در سال 1998 گروه را ترک کرد ولی به راحتی یک بند موسیقی دیگر برای همکاری پیدا نکرد.

16- آلبوم HYBIRD THEORY از گروه لینکین پارک نشان الماس را از صنعت موسیقی آمریکا در سال 2005 دریافت کرد و یکی از پرفروش ترین آلبوم های دهه شناخته شد.

17- در کنار کار بر آلبوم های لینکین پارک (نظریه دورگه (۲۰۰۲–۲۰۰۰) متئورا (۲۰۰۴–۲۰۰۲) طرح‌های جانبی (۲۰۰۴–۲۰۰۶) دقایقی تا نیمه شب (۲۰۰۶—۲۰۰۹) آلبوم یک هزار خورشید (۲۰۱۰–۲۰۰۸) آلبوم موجودات زنده (۲۰۱۲) شارژ مجدد و پروژه‌های جانبی (۲۰۱۳) ضیافت شکار (۲۰۱۴) یک نور دیگر (۲۰۱۷) وی گروه خودش به نام DEAD BY SUNRISE  را در سال 2005 تاسیس کرد.سبک موسیقی گروه لینکین پارک ترکیبی رپ راک و رپ متال و خود هارد راک و آلترناتیو متال است.

18- اولین آلبوم گروه خودش در 13 اکتبر سال 2009 عرضه شد.

19- بنینگتون رتبه 46 را در بین صد خواننده برتر موسیقی متال در رتبه بندی معتبر Hit Parader  گرفته بود.

20- با گروه مورد علاقه دوران نوجوانی اش یعنی stone temple pilots در سال 2013 همکاری مشترکی انجام داد.

21-  بنینگتون یک بار با الکا برند زندگی مشترک را آغاز کرد و یک بار با سامانتا ماری الیت در 31 اکتبر 1996.سپس با تالیندا ان بنتلی یکی از مدل های یکی از مجلات مدلینگ معروف آمریکایی ازدواج کرد. از زندگی مشترک اولش دو فرزند و از دومی یکی و آخری سه فرزند داشت.

22- نام فرزندان او له ترتیب جیمی و عیسی و دراون سباستین و تایلر لی و دوقلوهایی به نام لیلی و لیا بود.

23- او و همسر سومش یعنی تالیندا بارها و بارها توسط یک هکر به اسم دون داونسند نزدیک به یک سال مورد تهدید واقع می شدند.ایمیل های تهدید آمیز و دسترسی به اکانت این دو در شبکه های مجازی جرم او بود که به همین سبب دو سال حبس برایش بریده شد.

24- بدن بنینگتون پر از تاتو و خالکوبی است.

25- او برای یک باشگاه خالکوبی که برای دوستش یعنی شان داودل بود تبلیغات زیادی می کرد و خالکوبی های خودش را آنجا انجام می داد.

26- در زمان ازدواج نسختش چون به مقدار کافی پول نداشت که حلقه مراسم عروسی را بخرد خود و همسرش نقش انگشتر را روی دست هایشان خالکوبی کردند.

27- وی به صورت افتخاری نیز در سینما نقش هایی بسیار کوتاه بازی کرده است. در فیلم های crank  و crank II و فیلم اره.

28- او بارها و بارها از چنگال مرگ فرار کرده بود. یک بار در طی برگزاری یک تور عنکبوتی سمی او را نیش زد.کمرش در سال 2007 طی یک سقوط شکسته بود و….

29- در این مورد به خالکوبی های وی می پردازیم که یکی از بخش های جداناپذیر زندگی اش به شمار می رفت. بنینگتون سه تتو روی انگشت خود دارد:

 • خالکوبی سنگ ماه تولدش روی انگشت کوچک دست راست
 • یکی همان خالکوبی حلقه ازدواجش که بعد از طلاق آن را می پوشاند و دیگری یک حرف ژاپنی روی همان انگشت
 • شعله‌های آبی و قرمز که نمادی از ماه تولدش است را در دست چپ خود دارد. این خالکوبی ها معروفترین خالکوبی چستر می باشد.
 • تصویر یک دزد دریایی بر روی آرنج سمت راست
 • جمجمه ای الماسی بر روی آرنج سمت چپ.
 • بر روی بازوانش طرح ماهی است. بنینگتون خودش این اثر را طراحی کرده است
 • پشت آرنج چپ وی تصویر زنی کولی را طراحی کرده است.
 • دو طرف کمرش، دونقش اژدها که فقط در زمینه رنگ با هم تفاوت دارند
 • خالکوبی معروف لینکین پارک در پایین کمر وی.
 • روی کمر :قسمت بالایی کمر، اریفیس ۶ بازو
 • یک اژدهای سبز روی پای ساق راست کشیده و در شانه همین سمت یک اژدهای زرد خالکوبی کرده است.متضاد این قسمت یعنی شانه چپ یک اژدهای سبز دیگر را کشیده است.
 • روی ساق پای چپ وی نقش سربازی بالدار کشیده که مربوط به یکی از آلبوم های موسیقی لینکین پارک می باشد.
 • از آنجا که وی مردی خانواده دوست بود روی سینه اش حروف اول اسامی خانواده اش را خالکوبی کرده است.

30- او دیشب در سن 41 سالگی در شب سالگرد تولد کریس کرنل؛یکی از دوستان خوبش که وی هم پارسال مرده است؛ با حلق آویز کردن خود به زندگی هنری اش خاتمه داد. بدن بی‌جان چستر بنینگتون در ساعت 8 شب به وقت ایران توسط همسر سومش در خانه شخصی شان کشف شد. بعضی می گویند دلیل خودکشی او ، عدم کنار آمدن با مساله تجاوز در دوران کودکی اش بوده است. مساله ای که امروزه خوشبختانه در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است و برای آن راهکارهایی ارایه می شود.کاش این صحبت ها و نگرانی ها مختص به این چند روز نباشد.

نویسنده: آرش پارساپور

آرش روزنامه نگار این مملکت است. البته این رشته را در دانشگاه خوانده و بعدا فهمیده که میتوانست هرچیزی بخواند ولی روزنامه نگار شود. به نوعی گیک محسوب می شود و عاشق کتاب و بازی و فیلم و تکنولوژی و امثالهم می باشد. داشتن کتابخونه قدر فیل و همه کنسول‌های بازی و 30ترابایت فیلم گواه این سخنان است. در همین زمینه‌ها نیز می نویسد و البته با همه چیز و همه کس شوخی دارد.

یک دیدگاه

 1. فوق العاده بود مرسی / منم باید پشت کمرم اسم چستر رو تتو کنم / بیشتر از اون چیزی هست که بتونم بگم عاشقشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *