بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / حراج بوی ماه مهر، پیشواز پاییز و بازگشایی مدارس

حراج بوی ماه مهر، پیشواز پاییز و بازگشایی مدارس

تابستان کوتاهمان هم چمدانش را بسته و به سختی جایش را به مهر نارنجی می دهد. شاید گذشت سریع این سال های بعد از مدرسه برای شما هم باورکردنی نباشد. جدای از شروع صبح های نچندان خوشایند با آهنگ های بوی ماه مهر و همشاگردی سلام – که یادآور کم شدن ساعت های دلپذیر نقاشی کشیدن و به جایش گوش دادن به معلم بی اعصاب بود – همیشه و تا همین چند سال پیش عاشق خرید اول مهر بودم. هنوز با دیدن بخش لوازم تحریر شهر کتاب ها، ساعت ها غرق بررسی دقیق این رنگارنگ های جذاب می شوم و دلتنگ مشق های طولانی و زنگ های هنر.

بازگشت به مدرسه برای هر سن و سالی جذابیت های خاص خودش را دارد. از استاد های پرانرژی دانشگاه و معلم های جوان مدرسه گرفته، تا دانشجویان به شدت مد دوست و دانش آموزان نخبه و از همه مهم تر بازیگوش های کلاس اولی، هر کس برای شروع این فصل وسایلی نیاز دارد. اگر جزوی از دقیقه نودی های یک درصدی نیستید، باید از الان قلم به دست لیست اول مهرتان را کامل کنید.

بوی ماه مهر برای جوان ها

بوی ماه مهر-معلم ها و دانشجو ها

برای معلم ها و دانشجویان اهل مطالعه، تکنولوژی یا مد روز، پیشنهاد هایی داریم تا اول مهر، با لوازم دوست داشتنی خود پا به فصل آموزش بگذارند. از لوازم خانه دانشجویی تا پوشاک زنانه و مردانه، کفش و کوله پشتی، نوشت افزار حرفه ای و هنری، لپ تاپ و تبلت و دیگر اکسسوری های الکترونیکی می توانید مواردی که به کارتان می آیند، انتخاب کنید.

بوی ماه مهر برای نوجوان ها

بوی ماه مهر-دانش آموز هادانش آموزانی که خود جوش و با کمال میل، اهل علم بودن را انتخاب کردند، گزینه های بیشتری دارند. از ظرف غذا و تنقلات هیجان انگیز تا پوشاک دخترانه و پسرانه، دفتر، خودکار و مداد، جامدادی و کوله پشتی، نوشت افزار، ابزار رنگ آمیزی و اندازه گیری و هرچه سرکلاس، زنگ تفریح و حتی در حال مشق نوشتن جلوی تلویزیون به آنها احتیاج دارید، اینجا پیدا می کنید.

بوی ماه مهر برای بچه ها

بوی ماه مهر-پیش دبستانی و مهدکودکی هاپیش دبستان و مهدکودکی ها هم که می توانند دنیای رنگارنگ خود را با اسباب بازی های آموزشی، پوشاک بچه گانه، کیف و کفش، جامدادی، مداد و خودکار، پاک کن و تراش، دفتر نقاشی، ابزار رنگ آمیزی و ظرف غذا های پر از تنقلات خوشمزه، پر کنند.

بعد از طومار شدن فهرست خرید اول مهر، نوبت قسمت شیرین و مهم ماجرا یعنی تخفیف ها است. برای شروع ماه مهر می توانید در حراج بوی ماه مهر بامیلو از 21 شهریور تا 6 مهر، محصولات متنوع را با قیمت های مناسب بیابید. از شمارش معکوس تخفیف ها غافل نشوید و برای اطلاع از تغییر و ارائه محصولات جدید، به گروه لوازم التحریر بامیلو سر بزنید.

نویسنده: مژده تهرانی

مژده فعالیت خود را از روزهای آغازین بامیلو، در بخش تولید محتوا شروع کرد. تحصیلات او در رشته طراحی لباس و علاقه اش به مد و لباس، همواره باعث می شد که با دقت و حساسیت خاصی به کارش ادامه دهد. او علاقمند به خوراکی های هیجان انگیز، موزیک، فیلم، هنر و زبان شناسیست. اگر دختری را در کنار خیابان مشغول محبت به گربه ها دیدید تعجب نکنید، چون مژده عاشق همه حیوانات روی زمین است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *