بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / جشنواره حراجمعه تا یلدا در بامیلو

جشنواره حراجمعه تا یلدا در بامیلو

جشنوراه فروش حراجمعه تا یلدا بامیلو فرصتی است برای خریدهای پاییزی شما. جشنواره ای که به اتفاقی منحصر به فرد ختم خواهد شد.

بازار اینترنتی بامیلو در فاصله حراجمعه تا یلدا جشنواره فروش برگزار می کند. هر روز در این جشنواره، کالاهایی با تخفیف ویژه عرضه  می شود و می توانید خریدی آسوده را تجربه کنید.

برخی از فروشنده های بازار اینترنتی بامیلو نیز برای شما کد تخفیف در نظر گرفته اند. این فروشنده ها را در قسمت تخفیف های فروشندگان بیابید و با استفاده از کد تخفیف آن ها، خرید کنید.

جشنواره فروش حراجمعه تا یلدا را در اپلیکیشن بامیلو هم دنبال کنید. هر روز در اپلیکیشن بامیلو یک دسته بندی با تخفیف عرضه خواهد شد. تخفیف های ساعت خوشی اپلیکیشن بامیلو را دنبال کنید.

یکی از قسمت های جذاب جشنواره فروش حراجمعه تا یلدا دو بازی در صفحه ی اصلی جشنواره است. با برنده شدن در این بازی ها، کد تخفیف هدیه بگیرید و خرید کنید.

اما این جشنواره و بازی های جذاب آن همه ماجرا نیست. تا یلدا را ما دنبال کنید. اتفاقاتی به شیرینی شب یلدا در انتظار شما است.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

نویسنده: سارا احمدی

سارا عاشق نوشتن است و هدف های بزرگی در سر دارد. گرچه فارغ التحصیل ارشد شیمی معدنی است؛ اما چند سال است که در حوزه تولید محتوا و سئو فعالیت می کند. فعالیت در شغلی که دوست دارد را لذت بخش ترین کار دنیا می داند. فعالیت های جانبی سارا، کتاب، موسیقی، فیلم و یوگا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *