10 کفش تخت به عنوان جایگزین کفش پاشنه بلند
بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ۱۰ کفش تخت به عنوان جایگزین کفش پاشنه بلند

۱۰ کفش تخت به عنوان جایگزین کفش پاشنه بلند

شاید شما هم مانند بسیاری از خانم ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند فراری باشید، اما باید با خبر ورود دوباره کفش های پاشنه بلند به دنیای مد و فشن رو به رو شوید. بهتر است بگوییم امپراطوری کفش های بدون پاشنه و کتانی ها به پایان رسیده است.

طراحان مد و لباس گزینه های پاشنه بلند زیادی را در اختیارمان قرار داده اند، گزینه هایی که به راحتی می توانیم کفش های بدون پاشنه را نادیده بگیریم. اصلاً بهتر است ورود کفش های پاشنه بلند به کمد لباس هایتان را تبریک بگویید. بیایید صادق باشیم، هر لباسی با کفش پاشنه بلند زیباتر به نظر می رسد. اما اگر شما هم با فکر کردن به کفش های پاشنه بلند به یاد پاهای بیچاره تان می افتید که چقدر اذیت خواهند شد، باید بگوییم که دنیای فشن به این موضوع بسیار زودتر از شما اندیشیده است.

روش های زیادی وجود دارد که بتوانید کفش بدون پاشنه را در استایلی شیک به کار ببرید و آن ها را جایگزین مناسبی برای کفش های پاشنه بلند کنید. در این مطلب به بررسی مدل های برتر کفش های پاشنه بلند می پردازیم و جایگزین بدون پاشنه هر مدل را معرفی می کنیم. این جایگزین کفش پاشنه بلند را می توانید بدون آن که تغییری در استایل شما به وجود بیاورد، به راحتی استفاده کنید.

جایگزین صندل پاشنه بلند گلدوزی شده

جایگزین صندل پاشنه بلند گلدوزی شدهصندل های پاشنه بلند گلدوزی شده یک انتخاب کاملاً تابستانه و شیک هستند، شما می توانید این نوع از صندل ها را با یک صندل بدون پاشنه چرم که گلدوزی کمی دارد جایگزین کنید.

جایگزین کفش پاشنه میخی کار شده

جایگزین کفش پاشنه میخی کار شده

یک جفت کفش پاشنه میخی نوک تیز که روی آن کار شده باشد، می تواند تکمیل کننده استایل مهمانی شما باشد. اما اگر با این کفش ها احساس راحتی ندارید، می توانید آن را با یک جفت صندل کار شده جایگزین نمایید، اگر روی این صندل با مروارید کار شده باشد، می تواند یک گزینه انتخابی زیبا برای یک پوشش خاص زنانه باشد.

جایگزین کفش لژدار جیر یا چرم مشکی

جایگزین کفش لژدار جیر یا چرم مشکیکفش پاشنه بلند جیر یا چرم مشکی، یک استایل کاملاً رسمی و شیک برای شما به وجود خواهد آورد، این کفش را می توانید با انواع لباس های مجلسی زنانه استفاده کنید. استفاده از کفش های پاشنه مبلی (لژدار) نسبت به کفش های پاشنه بلند دیگر، راحت تر است، اما اگر دوست دارید یک کفش بدون پاشنه را جایگزین آن ها کنید؛ می توانید از یک کفش عروسکی مشکی و ترجیحاً ورنی یا جیر مشکی استفاده کنید. کفش عروسکی مشکی را می توانید علاوه بر مهمانی، برای محل کار یا در مواقعی که می خواهید استایل نیمه رسمی داشته باشید نیز مورد استفاده قرار دهید.

جایگزین کفش پاشنه بلند متالیک

جایگزین کفش پاشنه بلند متالیکرنگ های متالیک یکی از ترندهای دنیای مد امسال است. در صورتی که بخواهید این سبک از کفش های پاشنه بلند را با کفش بدون پاشنه جایگزین کنید، پیشنهاد ما کتانی های متالیک است. می توانید آن ها را با هر نوع پوششی هماهنگ کنید و از استایل فوق العاده خود لذت ببرید.

جایگزین کفش پاشنه بلند خز دار

جایگزین کفش پاشنه بلند خز دارخزهای بلند در کنار پاشنه های بلند استایلی متفاوت به وجود می آورد. این سبک از کفش ها شاید مورد پسند بسیاری از خانم ها نباشد، اما اگر بتوانید آن ها را به درستی در استایل خود استفاده کنید، نتیجه ای خارق العاده خواهد داشت. جایگزین این کفش ها، صندل های بدون پاشنه ای است که خزهای بلند دارند. این نوع صندل های بدون پاشنه با خزهای بلند، دقیقاً عملکردی مشابه کفش های پاشنه دار با خز بلند در استایل شما خواهند داشت.

اینها را هم بخوانید:

کفش پاشنه بلند در گذر زمان

۵ نتیجه نپوشیدن کفش پاشنه بلند

چگونه با پاشنه‌بلندهای آسمان خراش قدم برداریم؟

جایگزین کفش پاشنه بلند جیر ساده

جایگزین کفش پاشنه بلند جیر سادهفرم ساده کفش پاشنه بلند وقتی با جنس جیر همراه شود، بیشتر برای مناسبت های نیمه رسمی و خودمانی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید این کفش پاشنه 7 سانتی متری را با صندل های ساده و معمولی جایگزین کنید.

جایگزین صندل بندی پاشنه بلند پلنگی

جایگزین صندل بندی پاشنه بلند پلنگیصندل های بندی یکی از جذاب ترین کفش های پاشنه بلند هستند که زیبایی و زنانگی را توامان دارند. این کفش ها می توانند در کنار لباس های مجلسی که پارچه های نازک و ظریف دارند، استایلی کاملاً زنانه و زیبا به وجود آورند. یک صندل بندی پلنگی، گزینه ای ایده آل برای استایل رسمی و شیک خواهد بود؛ خصوصاً اگر با لباس های مجلسی مشکی و ساده پوشیده شود. جایگزین مناسب برای این نوع صندل ها، کفش های بدون پاشنه با طرح پوست پلنگ خواهد بود. زیبایی این کفش بدون پاشنه، چیزی کمتر از صندل بندی پاشنه بلند پلنگی نخواهد داشت.

جایگزین صندل پاشنه دار با رویه بلند

جایگزین صندل پاشنه دار با رویه بلندصندل های پاشنه دار با رویه بلند انتخاب بسیاری از خانم ها است، چرا که این نوع از صندل ها هم زیبایی کفش های پاشنه دار را دارند و هم احساس راحتی زیادی برای شما خواهند داشت. اما اگر می خواهید جایگزین مناسبی برای این کفش ها بیابید، پیشنهاد ما صندل های بدون پاشنه با رویه بلند است.

جایگزین کفش پاشنه بلند پشت باز

جایگزین کفش پاشنه بلند پشت بازکفش های پاشنه بلند پشت باز را می توانید با بسیاری از استایل ها و لباس های مجلسی زنانه مورد استفاده قرار دهید. کفش های بدون پاشنه ساده جایگزین مناسبی برای آن ها هستند.

جایگزین کفش پاشنه بلند سفید

کفش پاشنه بلنداستفاده از کفش های پاشنه بلند سفید با لباس های مجلسی به رنگ روشن، یک روش فوق العاده برای داشتن استایلی شیک و زنانه است. لباس های مجلسی روشن یا با رنگ های خنثی را می توانید به راحتی با کفش های سفید هماهنگ کنید. همچنین می تواند یک گزینه مناسب برای ست کردن با پیراهن مجلسی مشکی باشد. کفش بدون پاشنه سفید دقیقاً کاربردی مشابه کفش پاشنه دار سفید دارد و می تواند بهترین جایگزین برای آن باشد.

با وجود اینکه کفش های پاشنه بلند طرفداران زیادی دارند، اما شاید شما هم از جمله کسانی باشید که از پوشیدن این کفش ها اذیت می شوید و همیشه یک کفش بدون پاشنه را ترجیح می دهید. اما یک کفش بدون پاشنه شیک و مناسب هم می تواند جایگزین فوق العاده ای برای کفش پاشنه بلند شما باشد. نظر شما درباره جایگزین کفش پاشنه بلند و استایل و راحتی کفش های تخت چیست؟

منبع: elle

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *