جاذبه های گردشگری اسپانیا
بامیلو بلاگ / سبک زندگی / سفر و گردشگری / جاذبه های گردشگری اسپانیا : سفری ماجراجویانه برای جستجوگران هیجان

جاذبه های گردشگری اسپانیا : سفری ماجراجویانه برای جستجوگران هیجان

اسپانیا پیشنهادات زیادی برای کسانی دارد که به دنبال فعالیت های جسورانه و هیجان انگیز در سفر خود هستند. تعطیلات در اسپانیا می تواند هیجان زیادی داشته باشد. جدا از فوتبال هیجان انگیز اسپانیایی ها، گردشگران به خاطر شهرهای پرجنب و جوش و دیدن جزایر حزبی به اسپانیا می روند تا یک تعطیلات ماجراجویانه را شروع کنند. این سفر حتی بیشترین علاقمندان به هیجان را راضی می کند، هرچند که خطرات آنرا باید نادیده بگیریم. از گشت و گذار تا پیاده روی و هر آنچه در این میان هست، فعالیت هایی هم وجود دارد که برای همه مناسب است؛ مهم نیست شما چقدر جسور باشید. بنابراین اگر شما به رفتن به یک سفر فکر می کنید، چند مقصد از جاذبه های گردشگری اسپانیا وجود دارد که با رفتن به آنجا هیجان را با گذراندن تعطیلات در اسپانیا تجربه خواهید کرد.

تنها چند مورد از جاذبه های گردشگری اسپانیا

کاتالونیا (catalonia)

تعطیلات در اسپانیا کاتالونیا

کاتالونیا یکی از زیباترین مکان های اسپانیا، با سواحل فوق العاده و کوه های بلند است. البته وجود همه ی این مناظر باورنکردنی به این معنی است که سرگرمی های زیادی برای انجام دادن در این فضاهای بزرگ و زیبا هست. فرصت های ماجراجویی در کاتالونیا به شما این شانس را می دهد که تمام این منطقه را تجربه کنید. دوچرخه سواری کوهستانی در جنگل ها، قایقرانی در آبشارها و بالا رفتن از صخره ها فقط بعضی از فعالیت هایی هستند که در مدت تعطیلات در اسپانیا می توانید انجام دهید. اگر می خواهید که یک شب خیال انگیز و رویایی داشته باشید، به بارسلونا، پایتخت کاتالان (catalan) بروید.

فوئرته ونتورا (Fuerteventura)

اسپانیا مکان های باورنکردنی زیادی برای گردش کردن دارد و مسلما بهترین آنها، فوئرنه ونتورا است. آب و هوای گرمی که با بادهای اقیانوس اطلس همراه است، شرایط خوبی را برای گشت و گذار در صبح و شب فراهم می کند، بنابراین هم برای پرندگان صبح (سحرخیزان) و هم برای جغدهای شب (شب بیداران) مناسب است. این امواج سنگین نفوذ ناپذیر، دلیلی هستند برای اینکه دومین جزیره از جزایر بزرگ قناری، به عنوان بهترین مکان در اروپا برای تفریح و گشت و گذار مطرح شود. در کنار گردش و تفریح، این جزیره دارای موزه های بسیاری نیز هست.

مایورکا (Majorca)

مایورکا برای دوچرخه سواران یک مقصد رویایی است. مناظر متنوع تپه ها، دشت ها و کوه های جزیره، مکانی هیجان انگیز و چالش برانگیز برای دوچرخه سواری مهیا کرده است، و حالا جزیره محبوب تر از همیشه است. تفریح دوچرخه سواری به شما این امکان را می دهد که به مناظر حیرت انگیزی در نواحی مرکزی مایورکا و هم چنین برخی از معروف ترین مکان های جزیره (مثل سواحل) بروید. هرچند بدون شک مایورکا، فقط برای دوچرخه سواری نیست. برخی جاذبه های تاریخی باورنکردنی برای کشف کردن و هم چنین یک پارک تفریحی و مرکز خرید شلوغ هم در آنجا وجود دارد.

حتما بیمه مسافرتی داشته باشید

البته، هیچ تعطیلاتی بدون بیمه، کامل نخواهد بود. گرفتن بیمه مسافرتی اسپانیا باعث می شود که شما بدون نگرانی از تعطیلات خود لذت ببرید. این به این معنی است که در هنگام گردش کردن، تفریح و دوچرخه سواری، هر حادثه ای که پیش بیاید، شما در برابر تمام هزینه های پزشکی پوشش داده می شوید. شما همچنین در برابر چیزهایی مثل گم کردن دارایی و مدارک خود هم محافظت خواهید شد.

خوب البته عده ای از افراد علاوه بر هیجان علاقه ی شدیدی هم به خندق بلایشان دارند، به ایشان خواندن مطلب ۱۰ مقصد عالی برای دوستداران غذا را پیشنهاد می کنیم.

۱۰ مقصد عالی برای دوستداران غذا

شما برای تعطیلات در اسپانیا کجا را انتخاب می کنید؟

بسیاری تفریحات و فعالیت های دیگری هم وجود دارد، اما این سه مورد، فعالیت های هیجان انگیزی را ارائه دادند که اسپانیا را در شکوه حیرت انگیز خود نشان می دهد. بنابراین اسپانیا یک مکان مناسب برای کمی ماجراجویی و تفریح است، چه کسی باشید که تازه شروع به سفر کردن می کند یا کسی که در هر تعطیلات به سفر می رود. برای کسانی که جسور و پر دل و جرات نیستند هم فعالیت ها و تفریحات بسیاری وجود دارد. این یک واقعیت خیلی خوبی درباره ی اسپانیا هست که برای هر کسی، چیزی دارد.

منبع : travellingbuzz

نویسنده: علی عسگری

علی تحصیل کرده رشته MBA است و در حال حاضر خواندن و نویسندگی را به عنوان سرگرمی و کار انجام می دهد. سعی می کند در هفته یک کتاب انگلیسی در موضوعات مختلف بخواند. به این موضوع اعتقاد دارد که انسان همان آرزوهایش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *