بامیلو بلاگ / سبک زندگی / ۵ سفر هیجان انگيز به اروپا که حداقل یکبار باید تجربه کنید
سفر هیجان انگيز

۵ سفر هیجان انگيز به اروپا که حداقل یکبار باید تجربه کنید

همیشه افراد زیادی را می بینیم که در نظر ما بی مهابا به سفرهای هیجان انگیز می روند و شاید شما همیشه به آنها غبطه بخورید. در اینجا ۵ سفر هیجان انگيز به اروپا را از زبان یکی از جهانگردانی که احتمالا می خواهید شبیه آنها سفر کنید به شما معرفی می کنیم. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

وقتی جوانتر بودم، به افرادی که به مکان های عجیب و غریب سفر می کردند، به “غیرممکن ها” دست پیدا می کردند و سفرهای هیجان انگیز بی نظیری در سرتاسر جهان داشتند حسودی می کردم. این افراد در نظر من آدم های بسیار خوشحال و خوش شانسی بودند که برای رویاهایشان زندگی می کردند. فقط خوش شانسی یا ثروت و یا هر دلیل دیگری که برگرفته از ناآگاهی من بود، در ذهنم راجع به این افراد وجود داشت.

اگر می خواهید به اروپا سفر کنید و بودجه کمی دارید مطلب جذاب ۷ مقصد فوق العاده برای سفر ارزان به اروپا را از دست ندهید.

۷ مقصد فوق العاده برای سفر ارزان به اروپا

شروع تجربه سفر های شگفت انگیز

پس از چند سال، بعد از سفر به سیسیل که چشمان مرا باز کرد، متوجه شدم ما کسانی هستیم که زندگی دلخواه خود را می سازیم، میتوانیم رویاها و اهدافمان را تحقق بخشیم و همه چیز را ممکن سازیم. من زیاد سفر نرفته ام و بهترین ماجراجویی های دنیا را نداشته ام. ولی با ذهنیت حال حاضرم که نسبت به زندگی تغییر کرده، می دانم که میتوانم همه چیز را به دست آورم. به همین دلیل است که هر سال اهداف والاتری برای خود در نظر گرفته و آنها را در فهرست کارهایم قرار می دهم.

تجربه سفرهای متعدد من : متوجه شدم که ماجراجویی بهترین شیوه برای یادگیری است

ایندفعه در حال انجام کاری هستم که کمی متفاوت باشد. درحال درست کردن یک لیست از ماجراجوهایی هستم که فقط یک بار در زندگی اتفاق می افتند و می توانم در اروپا داشته باشم. نمی دانم چه وقت و چطور، اما می دانم که میتوانم انجامش دهم. این سفرهای هیجان انگیز کارهایی هستند که واقعا می خواهم یک بار تجربه کنم ولی در تمام زندگی آنها را بخاطر بسپارم.

راستی اگر علاقه دارید به سفر بروید باید امکانات لازم را نیز به همراه خود داشته باشید. در مطلب وسایل ضروری سفر که باید در کیف دستی خود داشته باشید می توانید لیستی از وسایل مهم سفر که باید همواره همراه خود داشته باشید تهیه کنید. همچنین می توانید هر یک از این وسایل را از بازار بامیلو تهیه کنید.

وسایل ضروری سفر که باید در کیف دستی خود داشته باشید

۱. شام در آسمان

سفر هیجان انگيز - شام در آسمان

شام خوردن در آسمان رویایی می شود. چند متر از سطح زمین را نمی دانم، ولی تصور کنید در جایی شام بخورید که بشود با یک صندلی پرواز کرد. در آسمان شام خوردن در همه جای اروپا وجود دارد، در نتیجه این کار کاملا امکان پذیر است که پشت یکی از آن میزها بنشینید و اولین سفر هیجان انگيز به اروپا را تجربه کنید.

من از سفر با هواپیما می ترسم (مثل لحظه جیغ کشیدن در حال چتر بازی بر روی شهر امپریابراوا که شهریست در اسپانیا) ، فقط می توانم تصور کنم که در وضعیتی قرار دارید که هیچ چیز پایداری اطرافتان وجود ندارد. بعد از همه اینها، دوست دارم خودم را به چالش بکشم و بر ترس هایم غلبه کنم. به همین دلیل فکر می کنم این کار یکی از تجربه هایی است که هرگز فراموش نخواهم کرد. آیا شما جرات انجام چنین کاری را دارید؟

۲. سفر هیجان انگيز به اروپا با عاشقانه ها در جزایر مدیترانه

سفر هیجان انگيز - سفر هیجان انگيز به اروپا با عاشقانه ها در جزایر مدیترانه

آیا فکر نمی کنید که یک حس عاشقانه در مورد دریای مدیترانه وجود دارد؟ سیسیل تنها جزیره ای است که تجربه بودن در آن را دارم، اما می خواهم ساردینیا، مینورکا، کورسیا، البا یا گلیو را هم ببینم. مطمئنم که هریک از آنها یک سفر هیجان انگیز کاملا جدید است، اما تصور کنید که همه این کارها را با یک قایق بادبانی یا کروز که به خودتان تعلق دارد انجام دهید. مطمئن هستم، به همان اندازه که رویایی به نظر می رسد، این سفر هیجان انگيز به اروپا بی نظیرترین برای شما در دریای مدیترانه خواهد بود.

۳. سورتمه سواری با گوزن شمالی در لاپلند

سفر هیجان انگيز به اروپا سورتمه سواری با گوزن

“هنگامی که در روم هستید، روی سورتمه بپرید و مثل بابانوئل سوار گوزن های شمالی بشوید.” این دقیقا همان کاری است که من می خواهم انجام دهم. به نظر می رسد که سوار شدن بر گوزن های شمالی می تواند یک مورد عالی برای اضافه کردن به لیست ماجراجویی های اروپا باشد. این کار قطعا منحصر به فرد و جادویی بوده و تقریبا شبیه این است که رویای یک کودک به حقیقت بپیوندد. همچنین، یک فرصت عالی برای دیدن نورهای شمالی (شفق های قطبی) است.

۴. بالون سواری هنگام طلوع آفتاب در کاپادوکیای ترکیه

سفر هیجان انگيز - بالون سواری هنگام طلوع آفتاب در کاپادوکیای ترکیه

درباره ی بالون هوای گرم در کاپادوکیا خیلی شنیدم. چون بلغارستان فاصله کمی با ترکیه دارد. با این حال، فکر می کردم که تمایلم برای انجام این کار به صورت تنهایی خیلی غیرواقعی باشد. درحال حاضر، وقتی این پست را می نویسم، در حال تصمیم گرفتن هستم که چطور و چه زمانی در اسرع وقت به کاپادوکیا رسیده و داخل بالون بپرم. واقعا سحر آمیز است!

۵. غواصی در شکاف سیلفرا در ایسلند

سفر هیجان انگيز - غواصی در شکاف سیلفرا در ایسلند

اخیرا لیست کارهایی که قرار است در ایسلند انجام بدهم را نوشتم و درباره شکاف سیلفرا (Silfra) که پدیده ای زیبا و شگفت آور در زیر آب های ایسلند است مطالب بسیاری خوانده ام. نگرانی شدید من از آب های عمیق باعث نمی شود که روزی این سفر هیجان انگیز را از دست بدهم.

این لیست 5 سفر هیجان انگیزی بود که می خواهم یک بار در زندگی در اروپا انجام دهم، قطعا ایده من برای تجربه سفری بی نظیر است. چطور و چه وقت را نمی دانم، اما یک روز این اهداف را تحقق خواهم بخشید.

ایده شما برای یک سفر هیجان انگیز بی نظیر چیست؟

منبع: travellingbuzz

نویسنده: علی عسگری

علی تحصیل کرده رشته MBA است و در حال حاضر خواندن و نویسندگی را به عنوان سرگرمی و کار انجام می دهد. سعی می کند در هفته یک کتاب انگلیسی در موضوعات مختلف بخواند. به این موضوع اعتقاد دارد که انسان همان آرزوهایش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *