بامیلو بلاگ / سبک زندگی / بیوگرافی / تاریخچه برند دنیلی، تعریف جدید راحتی

تاریخچه برند دنیلی، تعریف جدید راحتی

شنیدن نام کفش چرمی، دوام و راحتی را برای ما تداعی می کند. برای هر موقعیتی که می خواهیم قلب دوم خود را در آرامش قرار دهیم، سراغ راحت ترین گزینه موجود، یعنی جنس چرم طبیعی می رویم. خوشبختانه در حال حاضر برند های حرفه ای، با کیفیت و به روز بسیاری برای انتخاب داریم. برند کیف و کفش دنیلی یکی از این گزینه ها است که با تنوع بالا، برای هر سلیقه ای محصولات با کیفیتی ارائه می کند. برای آشنایی بیشتر با این برند، با بامیلو بلاگ همراه باشید.

تاریخچه دنیلی

تاریخچه دنیلی

برند دنیلی (Daniellee) در ایتالیا مهد هنر و مد، برای تولید محصولاتی به روز و مطابق با مد متولد شد. جایی که طراحی های لوکس و رنگ های منحصر به فرد، باعث تمایز تولیدات این کشور از سایر کشورها می شوند.

این برند با تولید کفش زنانه و مردانه تاسیس شد و کارش را با تولید کیف دستی و کفش های بچه گانه توسعه داد. دنیلی با تولید کفش های راحت و به روز، به یک کسب و کار کوچک موفق تبدیل شد. این شرکت یک کسب و کار خانوادگی است که ریشه در هنر تولید دست دوز سنتی با جوهره متمایز ایتالیایی دارد. سال ها تجربه، برند دنیلی را به برندی خاص در تولید کفش هایی شیک با قیمت هایی مناسب تبدیل کرده است. هم چنین تاکید ویژه به جزئیات در تولید، به گسترش برند دنیلی در آینده نزدیک کمک می کند.

در حال حاضر بیش از هزار کارمند به عنوان اعضای خانواده جهانی دنیلی، در چهار بازار مشغول به کار هستند. دنیلی به شور و شوق انسان برای زندگی باور دارد و معتقد است آن ها منبع قدرت و تلاش برای بهبود هر مرحله از کار هستند و داشتن کارمندانی ماهر، وفادار و پرشور برای رشد ضروری است.

طراحی، نو آوری و کیفیت، اصلی ترین ویژگی در انجام تمام کارهایی است که در راستای ارزش آفرینی و تصویرسازی برند دنیلی انجام می شود، تا بالاترین سطح رضایت مشتریان و وفاداری به برند محقق شود.

طراحی محصولات دنیلی

طراحی محصولات دنیلیدنیلی از رنگ های طبیعت، حس سنتی یک شهر گرفته تا قدرت تهاجمی مد لوکس امروز الهام می گیرد تا بتواند طرحی خاص و به روز از کفش را ارائه نماید.

هنر ایتالیا، معماری ایتالیایی، مد و زندگی مدرن الهام بخش طراحان دنیلی هستند. آن ها به خوبی بازار تقاضای محصولات مختلف را می شناسند، به طوریکه علاوه بر طراحی کفش های مطابق با مد روز، راحتی کفش به عنوان مهم ترین مشخصه کفش، مورد توجه آن ها است. با توجه ویژه به تغییرات ذهنیت جامعه در مورد مد روز، دنیلی به دنبال بر آورده کردن ذائقه طیف گسترده ای از مشتریان در سراسر جهان است.

حال حاضر، خطوط تولید شرکت دنیلی در کشورهای پرتغال، رومانی، آلبانی، ایتالیا و ایران فعال می باشند. تمام خطوط تولید در راستای حفظ استاندارد کیفیت برند، تحت نظارت کارشناسان برند دنیلی هستند. سیاست کنترل کیفیت سخت گیرانه ای در تمام خطوط تولید اجرا می شود که در نتیجه خروج کلیه محصولات شرکت از کارخانه ها بدون کنترل امکان پذیر نیست.

فرآیند تزریق مستقیم (Direct Injection Process)

فرآیند تزریق مستقیم

دنیلی در تولید کفش های خود از فناوری DIP استفاده می کند. به وسیله این تکنولوژی محصولاتی راحت، فوق العاده با دوام و قابل استفاده در طولانی مدت تولید می شوند.

این پروسه منحصر به فرد و کاملاً اتوماتیک، برای اتصال بدون چسب و دوخت زیره به رویه کفش است. جهت تولید زیره کفش از پلی اورتان (Polyurethane) مایع برای تزریق به قالب استفاده می شود. زمانی که تزریق انجام شد، قالب در درجه حرارت پایین قرار می گیرد تا پلی اورتان به صورت جامد درآمده و زیره کفش بدون استفاده از چسب و دوخت به رویه متصل شود. همچنین دقت ربات ها و نیروی انسانی، تضمین کننده کیفیت و پایداری مراحل پایانی تولید است.

حاصل اتصال زیره مذاب به رویه کفش، محصولی کاملاً راحت، منعطف و یکپارچه تولید می کند، که از محل اتصال زیره به رویه، آب به داخل کفش نفوذ نمی کند. این محصولات، فوق العاده سبک و با دوام هستند و بر اساس آناتومی پای انسان ساخته می شوند. زیره های این کفش نیز می توانند در رنگ های مختلف تولید شوند.

دکتر دنیلی

دنیلی به عنوان یک برند، به تمامی جزئیات مربوط به مراقبت از پاهای مشتریان خود توجه می کند. نه تنها ارائه و تولید محصولات راحت، بلکه آنالیز کوچک ترین جزئیات احساس مشتری در زمان استفاده از محصولات، مورد توجه قرار می گیرند.

بر اساس نتایج بدست آمده متخصصین، لایه های تخصصی کف پا، قوس پا و عناصر پشتیبان پاشنه که می توانند به کفش اضافه شوند، باعث کاهش حس خستگی و راه رفتن راحت می شود. علاوه بر این، با در نظر گرفتن این مطالعات در برخی از خطوط تولید کفش، برای افراد خاص محصولات فوق العاده راحت و سالم تولید شده که حداکثر تطابق بین کفش و شرایط پا وجود داشته باشد.

دستگاه دیجیتالی اسکن پا در فروشگاه مرکزی و بعضی از فروشگاه های دنیلی فعال شده که مشتریان می توانند پای خود را اسکن کرده و گزارش بدست آمده توسط اسکنر دیجیتال را دریافت کنند. به کمک تیم متخصص، مشتریان می توانند لیست مشکلات گزارش شده پای خود را به همراه لیست تجهیزات مراقبت و کفش مناسب پای خود را دریافت کنند.

در کلینیک دکتر دنیلی درمان کامل توسط یک تیم حرفه ای و ماهر پزشکی و زیبایی برای اطمینان از سلامت و زیبایی پا به کلیه مشتریان ارائه می شود. این کلینیک در فروشگاه اصلی مجموعه کار می کند.

کیفیت محصولات دنیلی

کیفیت محصولات دنیلی

کیفیت، یک فرآیند لحظه ای و مرحله آخر فرآیند تولید و همچنین عامل کلیدی تفکر، طراحی و تولید همه محصولات است. تمرکز بر جزئیات، به معنی کار کردن روی کوچک ترین جزئیات محصولات مثل ترکیب مواد، رنگ و مدل است. محصولات دنیلی جهت بر آورده کردن نیازهای طیف گسترده ای از مشتریان، طبقه بندی می شوند.

استراتژی اصلی دنیلی، تولید محصولات با کیفیت و مطابق با مد روز با قیمت های مناسبی است که توسط طیف وسیعی از مصرف کنندگان قابل خرید باشد. چنین مزیت رقابتی منحصر به فردی از طریق برنامه ریزی و نظارت بر تمام جزئیات از انتخاب مواد و طراحی تا تولید و توزیع به دست آمده است.

فلسفه تبدیل محصولات مد روز فعلی به سبکی با قیمت مقرون به صرفه، همراه با تولید کفش های با کیفیت خوب، دنیلی را به برندی تبدیل کرده است که ملاحظات عمیقی در استفاده از مواد عالی و چرم های مناسب دارد. سیاست اصلی این برند در تولید محصولات، تحقق سطح کیفی بالا مطابق با مد روز و تولید کفش های راحت است.

اینها را هم بخوانید:

تاریخچه برند اکو

تاریخچه برند پوما

تاریخچه برند اسیکس

تاریخچه برند نیو بالانس

مجموعه محصولات رسمی

مجموعه محصولات رسمی دنیلی

کفش های کلاسیک این مجموعه برای موقعیت های خاص و  جشن ها طراحی شده است. در این مجموعه سبک های متفاوت، مدل های متنوع و به روز با رنگ های خاص، چرم های مرغوب و منعطف ساخته می شوند.

هدف تولید کفش های پاشنه بلند دنیلی در مجموعه رسمی زنانه این است که مشتریان مانند یک سوپر استار به نظر برسند.

مجموعه محصولات غیررسمی

مجموعه محصولات غیررسمی دنیلی

این مجموعه مردانه و زنانه ظاهر غیر رسمی دارد، که متناسب هر جا و هر زمانی است. از مواد با کیفیت این محصولات باعث می شوند پس از استفاده طولانی، ظاهر محصول مانند روز اول به نظر می برسد. به لطف فرآیند تزریق مستقیم، کفش های این مجموعه همیشه احساس راحتی خود را حفظ می کنند.

مجموعه ورزشی

برای دنیلی ورزش فقط تمرین یا تحرک و فعالیت نیست، بلکه یک سبک زندگی و مشارکت در فعالیت های روزانه است. در حال حاضر طراحی و ساخت محصولات ورزشی دنیلی، مطابق سبک امروزی است. برای برطرف کردن نیازهای افراد فعال، ترکیبی از کارکردهای یک محصول با مواد و اجزائی با استاندارد بالا به کار گرفته شده است.

کیف و لوازم جانبی

کیف و لوازم جانبی دنیلی

برای دنیلی کیف یک وسواس است که نمی توان آن را نادیده گرفت. مطابق مد روز بودن، پنهان کردن وسایل شخصی و دست ساز بودن، اهمیت وسایلی که در کیف قرارد می گیرند را توصیف می کند. این برند طیف وسیعی از کیف های چرم مصنوعی شیک و رنگارنگ و همچنین مجموعه ای از کیف های چرم طبیعی دست دوز برای خانم ها و آقایان تولید می کند.

مزیت های لوازم جانبی مراقبت از پا

پد قوس پا: جلوگیری از احساس درد در محل قوس کف پا در پاهای صاف و همچنین متعادل کردن فشار هنگام استفاده از کفش های پاشنه بلند

پد پنجه: محافظت و کمک به کاهش درد پنجه پا، مانع لغزش پا در صندل و مناسب انواع کفش ها

پد پاشنه: کاهش احساس خستگی و درد در پاشنه در پیاده روی های طولانی مدت باعث

پد پاشنه صندل: جلوگیری از اصطکاک بین پاشنه و کفش و ایجاد احساس نرمی در کفش

پد نقطه ای: کمک به کاهش درد و اصطکاک همه قشمت های پا و مناسب انواع کفش ها

محافظ پاشنه: جلوگیری از اصطکاک پاشنه و کفش، حفظ نرمی پاشنه و مناسب برای کفش های سنگین (چرم گاو و پلی اورتان)

لوازم جانبی مراقبت از کفش

این محصولات جانبی جهت تمیز کردن، نگهداری و حفاظت از کیف و کفش به کار می روند، که باعث می شوند محصولات خوش فرم تر دیده شده و دوام بیشتری داشته باشند.

لوازم مراقبتی این اطمینان را به شما می دهند که در فصول مختلف (چه در گرمای تابستان و چه در هوای سرد بارانی) به خوبی از محصول محافظت می کنند. این محصولات از مواد خام با کیفیت بالا ساخته شده که باعث راحتی و براق شدن کفش های می شوند. لوازم جانبی مراقبت از کفش، با بالاترین سطح استاندارد مواد و با رعایت سیاست های زیست محیطی اتحادیه اروپا، در کشور آلمان ساخته شده است.

در نیجه تمام این موارد، دنیلی تلاش می کند در همه حوزه های کسب و کار، بالاترین کیفیت ممکن را ارائه دهد. بهترین مواد خام با بهترین فرآیند تولید، طرح های به روز و با کیفیتی می سازد. در فرآیند فروش با ارائه سرویس های متمایز، خدماتی در کلاس جهانی برای مشتریان فراهم می کند.

نویسنده: مژده تهرانی

مژده فعالیت خود را از روزهای آغازین بامیلو، در بخش تولید محتوا شروع کرد. تحصیلات او در رشته طراحی لباس و علاقه اش به مد و لباس، همواره باعث می شد که با دقت و حساسیت خاصی به کارش ادامه دهد. او علاقمند به خوراکی های هیجان انگیز، موزیک، فیلم، هنر و زبان شناسیست. اگر دختری را در کنار خیابان مشغول محبت به گربه ها دیدید تعجب نکنید، چون مژده عاشق همه حیوانات روی زمین است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *