تاریخچه اوریاژ و پیوند 2000 ساله آن با کوه های آلپ
بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / آرایش و زیبایی / تاریخچه اوریاژ و پیوند ۲۰۰۰ ساله آن با کوه های آلپ

تاریخچه اوریاژ و پیوند ۲۰۰۰ ساله آن با کوه های آلپ

علامت تجاری اوریاژ از زمان تأسیس در سال ۱۹۹۲ تاکنون هرآنچه پوست حساس نیاز دارد را به لطف تخصص بین المللی در زمینه ی درماتولوژی، برآورده کرده است. تمام محصولات روزانه، دوره ای، مرطوب کننده، ضد چروک و ترمیم کننده این شرکت از خواص بی نظیر آب معدنی اوریاژ بهره مند هستند. این مسأله به طور کلی صرف نظر از سن و نوع پوست شما صادق است.

پی بردن به تاریخچه اوریاژ و محصولات این شرکت در گرو شناختن چشمه ی اوریاژ و همچنین پیشرفت های باورنکردنی طی سالیان متمادی است که این شرکت تابحال مشغول آن بوده است. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

رشته کوه آلپ، شریان ۲۰۰۰ ساله حیات اوریاژ

از حدود ۲۰۰۰ سال پیش رومی ها از آب معدنی که اکنون در دسترس ماست، باخبر بودند. در زمان جنگ {قوم} گل ها (Gallic Wars)، رومی ها در رشته کوه آلپ توقفی داشتند و در دامنه ی کوه های بلدون (Belledonne) چشمه ای یافت کردند. آنها دریافتند که این آب خاصیت التیام بخش دارد. بدین ترتیب اولین مرکز آب درمانی خود را در این ناحیه احداث کردند.آثار باستانی یافت شده در محل چشمه آب گرم اوریاژ شاهدی بر این مدعا است.

۲۰۰ سال فعالیت در زمینه آب معدنی

در سال ۱۸۲۳ اولین مرکز آب درمانی در محل حمام باستانی رومی ها احداث شد. سپس در سال ۱۸۷۷ این مرکز به عنوان مکانی عام المنفعه شناسایی و به رسمیت شناخته شد. مرکز آب درمانی Uriage-les-Bains در سال ۱۹۲۰ به یک مرکز مدرن و شناخته شده تبدیل شد. مرکزی که بارها مورد تأیید مجامع رسمی اروپایی قرار گرفته است. این مرکز آب درمانی حدود ۲ قرن است که در خدمت مبتلایان به بیماری ها و عارضه های پوستی است. البته مدت ها قبل از احداث این مرکز افراد محلی و بومی از خواص بی نظیر این چشمه برخوردار بودند.

در سال ۱۸۲۳ مارکیز د گاثرون (Marquise de Gautheron) صاحب قلعه ی اوریاژ، اولین مرکز آب معدنی را در زمین های خود احداث نمود. متعاقباً آکادمی پزشکی آلمان پس از مطالعات و آزمایش های لازم خواص منحصر به فرد این آب معدنی را تأیید کرد. این مرکز در دهه ی ۱۹۲۰ به یکی از مراکز آب درمانی مدرن تبدیل شد. در آن زمان شخصیت های معروفی مانند کوکو شانل (Coco Chanel)، کولت (Colette) و ادمون روستان (Edmond Rostand) برای اقامت و بهره گیری از این مرکز آب درمانی از اوریاژ دیدن می کردند.

۲۵ سال سابقه در مراقبت از پوست

در سال ۱۹۹۲ یعنی حدود ۲۵ سال پیش علامت تجاری اوریاژ به ثبت رسید و اولین محصولات مراقبت از پوست این شرکت بر پایه ی آب معدنی اوریاژ ساخته و روانه ی بازار شدند. در سال ۲۰۰۱ کارخانه ی تولید محصولات این شرکت در کنار چشمه اوریاژ بنا شد. تا انتهای سال ۲۰۰۹ تمام آزمایشگاه های پوست این شرکت منسجم و یکپارچه شده بودند. اوریاژ با محافظت از ترکیبات منحصر به فرد موجود در آب معدنی، خواص آن را به تمام مصرف کنندگان محصولات مراقبت از پوست اوریاژ نیز هدیه می دهد.

همه ی محصولات جدیدی که توسط شرکت تولید می شوند به لحاظ کیفیت و اصالت مورد تأیید متخصصان پوست و مو قرار می گیرند. چندی بعد آزمایشگاه پوست و مو شرکت به صورت رسمی شروع به کار کرد. برای کنترل کامل بر مراحل ساخت، کارخانه ی تولید محصولات در کنار چشمه احداث شده است. این کارخانه از استانداردهای سخت گیرانه ی صنایع دارویی تبعیت می کند. آزمایشگاه های پوست اوریاژ شرایط انتقال و امکانات بسته بندی مخصوص به خود را دارند.

سال های اخیر و ادامه پیشرفت های چشمگیر

در سال ۲۰۱۱ آزمایشگاه های اوریاژ به بخش مراقبت از پوست و مو شرکت بین المللی پویگ (Puig) پیوست. در سال ۲۰۱۷ محصولات این شرکت در بیش از ۷۰ کشور جهان یافت می شود. اوریاژ به یکی از پیش قراولان محصولات مراقبت از پوست در جهان تبدیل شده است. هر روز هزاران محصول این شرکت از فرانسه به ۷۰ کشور جهان ارسال می شود.

با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ی تولید محصولات مراقبت از پوست در همکاری با متخصصین پوست و داروخانه های پیشرو جهان این شرکت به یک علامت تجاری معتبر تبدیل شده است. تمامی محصولات اوریاژ در کلینیک های تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد و صحت ادعای آنها همگی مورد تأیید است.

همه ی محصولات مراقبت از پوست با توجه به یک منشور سختگیرانه مطابق با استانداردهای دارویی تهیه شده است. فرمول های ضد آلرژیک، غیر کمدوژنیک، بدون پارابن و با حداقل غلظت نگهدارنده ها برای مراقبت از پوست های حساس در دستور ساخت آنها رعایت می شود.

آب معدنی بی نظیر اوریاژ با ترکیبات انحصاری حاصل از تحقیقات زیست‌فناوری در بالاترین سطح استانداردهای جهانی ترکیب می شود. این ترکیبات در بیشتر محصولات اوریاژ یافت می شود.

محصولات این شرکت خوش نام فرانسوی با انواع پوست سازگار بوده و در همه ی سنین قابل مصرف است.

منبع: uriage

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *