بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ۷ رنگ کفش برای پوشیدن با لباس سبز

۷ رنگ کفش برای پوشیدن با لباس سبز

یکی از رنگ هایی که همیشه طرفداران زیادی دارد سبز است. لباس سبز با طبیعت همخوانی داشته و روحیات هر فردی را تحت تأثیر خود قرار می دهد. امسال نیز رنگ گرینری (Greenery) از سوی موسسه پنتون (Pantone) به عنوان رنگ سال انتخاب شده است.

اما همه چیز را لباس اصلی تشکیل نمی دهد. اگر کفش هایتان مناسب نبوده و با رنگ لباستان همخوانی نداشته باشد، سبک پوشش شما ناقص خواهد شد. نکات قابل توجهی در این مطلب به چشم می آید. اول این که تمام رنگ کفش هایی که اشاره خواهیم کرد، با لباس های قرمز رنگ نیز همخوانی دارند. همچنین این کفش ها را با بیشتر خانواده رنگ سبز می توان پوشید.

در ادامه، بهترین رنگ کفش برای پوشیدن با لباس سبز را زیر ذره بین خواهیم برد. با بامیلو بلاگ همراه باشید.

کفش های طرح پلنگی

این کفش ها بسیار زیبا بوده و با بیشتر رگه های سبز همخوانی دارد. طرح پلنگی ترکیبی از رنگ مشکی و زرد است. بهترین گزینه برای  این ترکیب سبز مغز پسته ای و سبز ارتشی است. سبز تیره نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

کفش های نقره ای

مهم نیست کفش های شما تخت، صندل یا پاشنه بلند باشد؛ رنگ نقره ای آن همراه سبز، می تواند ظاهری فوق العاده برایتان مهیا کند. نقره ای رنگی خاص، چشم نواز و زیبا است که به پای خانم ها جلوه بی نظیری دارد. برای تابستان، رنگ نقره ای براق نیز با لباس سبز بهترین گزینه خواهد بود و ظاهر مدرن و جذابی دارد.

کفش های طلایی

جایگزین نقره ای که رنگ گرم تری بشمار می رود، طلایی است. کفش های طلایی ظاهری منحصر به فرد داشته و همراه لباس سبز ترکیب بسیار خوبی ایجاد می کنند. زرد طلایی، طلایی روشن و طلایی براق همراه رنگ سبز جوابگو خواهند بود. ترکیب سبز تیره با کفش های رزگلد، مسی یا طلایی، سبک پوشش شما را از این رو به آن رو خواهد کرد. سعی کنید با کفش های طلایی از اکسسوری ها و لوازم جانبی به همین رنگ استفاده کنید.

کفش های سفید

شاید کمتر خانمی باشد که رنگ سفید دوست نداشته باشد. کفش های سفید هرچه از حالت سادگی خارج شوند به سمت سبک روزمره پیش می روند. اگر به دنبال ظاهری رسمی تر هستید، صندل های سفید را همراه لباس سبز انتخاب کنید. کتانی های سفید نیز همراه تیشرت های سبز و شلوارهای سبز ارتشی ایده آل خواهند بود.

کفش های قهوه ای

شاید بهترین گزینه برای شلوارهای سبز ارتشی و زیتونی، کفش های قهوه ای باشند. انواع قهوه ای با رنگ سبز همخوانی خواهد داشت. اما رنگ های غنی تر مثل شکلاتی همراه سبز بهتر جواب می دهند.

کفش های بژ و کرم روشن

برای کفش بانوان رنگ های بژ، کرم و صورتی روشن جزو بهترین ها هستند. همچنین همراه لباس سبز جلوه بی نظیری دارند. البته کفش و صندل های بژ همراه لباس سبز، به رنگ صورتی و کرم روشن ترجیح داده می شوند. بهترین نوع کرم نیز رنگی است که بیشترین شباهت را به رنگ پوستتان داشته باشد.

کفش های مشکی

شاید کفش های مشکی همراه تمام لباس ها جوابگو باشند. لباس سبز نیز از این قاعده مستثنا نیست. تنها نقطه ضعف کفش و صندل های مشکی این است که تضاد رنگ زیادی با لباس سبز ایجاد نمی کند. بخصوص اگر سبز ارتشی پوشیده باشید. در صورت تمایل، به دنبال کفش هایی بگردید که نقش خزندگان روی آن وجود داشته باشد. طرح ظریف پوست مار روی کفش های مشکی می تواند جذابیت کفش را چند برابر کند.

کفش هایی که با رنگ سبز تضاد ایجاد می کنند:

اگر می خواهید سبک پوشش شما مقداری جلب توجه کند و ظاهری بخصوص را طلب می کنید، کفش هایی بپوشید که با رنگ لباستان تضاد داشته باشند. این موضوع برای هر نوع رنگ سبز متفاوت خواهد بود.

کفش های زرد: ترکیب زرد کمرنگ با لباس سبز تیره و ارتشی فوق العاده است. زرد براق را نیز همراه زمردی و سبز لیمویی بپوشید.

کفش های صورتی و گلبهی: ترکیب کفش صورتی روشن با لباس سبز لیمویی عالی است. سرخابی نیز همراه رگه های پر رنگ تر سبز، جلوه جذابی خواهد داشت. کفش گلبهی هم برای سبزهای غلیظ تر مناسب است؛ اما سعی کنید بیشتر گلبهی متمایل به صورتی (نه نارنجی) استفاده کنید.

کفش های بنفش: این رنگ زیبا با اکثر خانواده سبزها مطابقت دارد.

چه رنگ کفشی با لباس سبز نپوشیم؟

کفش هایی که با لباس سبز خوب جواب می دهند را بررسی کردیم. اکنون نوبت به آن رسیده که بدانیم چه کفش هایی با رنگ سبز جور در نمی آیند.

کفش های قرمز: کفش های قرمز همخوانی مناسبی با رنگ سبز ندارند. سعی کنید این دو رنگ را با هم نپوشید.

کفش های آبی و سرمه ای: کوتاه و مختصر، کفش های آبی و سرمه ای گزینه مناسبی برای لباس سبز نخواهند بود.

کفش های نارنجی: اگر سبز بسیار تیره بپوشید، شاید بتوان کفش های نارنجی را نادیده گرفت. در غیر این صورت این کفش ها با لباس سبز شما را شبیه کدو تنبل خواهند کرد!

کفش های سبز: در صورتی که می خواهید کفش سبز را با لباس سبز بپوشید سعی کنید غلظت و تضاد رنگ آنها کاملاً متفاوت باشد. پوشیدن لباس سبز با کفش سبز، سبک جالبی ایجاد نمی کند.

رنگ مورد علاقه شما برای پوشیدن با لباس سبز کدام است؟

منبع: shoe-tease

اینها را نیز بخوانید:

چگونه کیف و کفش ست انتخاب کنیم؟

۲۴ سبک کفش زنانه از مجموعه های بهاره-تابستانه ۲۰۱۷

تاثیر رنگ سال ۲۰۱۷ در مجموعه های زنانه

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *