بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / عطر / بهترین ادکلن‌ مردانه : رایحه ای که شما را در بر می گیرد (بخش دوم)

بهترین ادکلن‌ مردانه : رایحه ای که شما را در بر می گیرد (بخش دوم)

کدام عطر در رده بهترین ادکلن‌ مردانه قرار می گیرند؟ این سؤالی است که بار ها از خود می پرسیم. همان‌طور که پروانه بی‌اختیار به سمت شعله جذب می‌شود، بعضی ادکلن‌ها هم چنان رایحه‌یی خوش و گیرایی دارند که می‌توانند تمام توجه و حواس‌مان را مجذوب خود کنند. فهرست بهترین و خوشبوترین ادکلن‌های مردانه‌ی ما شامل عطرهای کلاسیک، نسخه‌ی مدرن عطرهای شاخص قدیمی و عطرهای جدیدی است که این توانایی را دارند که شما را به دنیایی دیگر ببرند و دگرگون‌تان بسازند. در ادامه بخش اول این مطلب، به بهترین ادکلن مردانه می پردازیم.

بهترین ادکلن‌ مردانه

8- ادکلن Armani Code از برند Giorgio Armani

مگر می توان لیست بهترین ادکلن مردانه بدون عطر آرمانی بماند؟ ادکلن Armani Code با ترکیب رایحه اولیه‌ای ترنج و لیموی تازه با بادیان ختایی و شکوفه زیتون توانسته عطری برای گرمابخشی در شبهای زمستانی ارائه دهد. رایحه‌های تنباکو، چرم، دانه تونکا عمق بیشتری به این ادکلن بخشیده و موجب شده رایحه‌ی امروزی شکل بگیرد که خانم‌ها در برابر کشش آن بی‌دفاع بشوند.

7- ادکلن Acqua di Gio از برند Giorgio Armani

برند جورجیو آرمانی این ادکلن را با الهام از جزیره‌ی ایتالیایی پانتلریا در دریای مدیترانه طراحی نموده است تا رایحه‌ی دریا را با گرمای نور خورشید به روی پوست‌تان بازتاب دهد. ترنج منطقه‌ی کالابریای ایتالیا یکی از چندین رایحه‌ی مرکباتی است که به این عطر تازگی و خنکی شگفت‌انگیزی می‌بخشد. اما اگر کمی دقیق‌تر شوید، می‌توانید رایحه‌ی شیرین یاسمن، رزماری و رایحه‌های آب دریاهای شور را نیز احساس کنید که با خود حال و هوای دریا با تفسیری مردانه عرضه می‌کند.

6- ادکلن Polo Red Intense از برند Ralph Lauren

ادکلن Polo Red Intense که برند رالف لورن آن را در سال 2015 معرفی و عرضه کرد، با الهام از آدرنالین خودروهای پرسرعت و الکتریسیته‌ی شیرین رایحه‌هایی که آن را بازتاب می‌دهند، طراحی شده است. معجونی از ادویه‌ها و دانه‌های قهوه‌ی بوداده شما را به سمت هیجان و سرعت سوق می‌دهند، در حالیکه گریپ‌فروت و عنبر هم ماهیت اعتیادآور این عطر را افزایش می‌دهند.

5- ادکلن Sauvage از برند Dior

ادکلن Sauvage آزادی را تداعی می‌کند چراکه می‌خواهد یادآور ادکلن‌های فیلم کوتاهی باشد که جانی دپ به شمایل یک یاغی و عصیانگر در صحنه‌ی بیابان سوزان Joshua Tree به تصویر کشیده شدند. ترکیب هماهنگی از مرغوب‌ترین ترنج کالابریانی، فلفل سیاه، آمبروکسان شور و پچولی باعث شده‌اند که Sauvage (به فرانسوی یعنی «وحشی») حسی از تازگی و خوی وحشی را القا کند.

بهترین ادکلن‌ مردانه

4- ادکلن La Nuit de l’Homme از برند Yves Saint Laurent

دارچین رایحه ایاست که در لیست بهترین ادکلن مردانه قرار می گیرد. در کنار ترنج تازه، اسطوخودوس آرامش‌بخش و سدر گرم به‌خوبی نشسته است و حس تیره و دلفریب ادکلن La Nuit de l’Homme را خلق کرده‌اند. رایحه‌های زیرین سرزنده‌ی آن به این پیچیدگی ادکلن عمق بخشیده است و بیشتر حواس را به سمت خود می‌فریبد.

3- ادکلن Guilty از برند Gucci

عطر شایسته گوچی نقش اصلی این ادکلنی لوکس را لیموی نیروبخش بازی می‌کند که با رایحه‌های اغواگرانه‌ی اسطوخودوس و پچولی نیز قدرت دوچندان پیدا کرده است. تراوش رایحه‌ی ادکلن Guilty گوچی به شیوه‌ای است که خانم‌ها را هم در طول روز و هم در شب مسحور و مجذوب رایحه‌ی آن می‌کند.

2- ادکلن Euphoria Intense از برند Calvin Klein

ادکلن جدیدEuphoria Intense  با الهام از جنبه‌ی تاریک سری مردانه Euphoria ساخته شده است. این عطر قوی اما خوشایند است و ترکیب منحصربفردی از چوب‌های معطر تیره و رایحه‌های ادویه دارد تا عطری غنی‌تر و مردانه‌ در اوج جذابیت خود جلوه کند.

1- ادکلن Seductive از برند Guess

در پایان لیست بهترین ادکلن‌ مردانه به برند گس می رسیم. نام ادکلن Seductive (به معنی اغواگر) به‌تنهایی گویای همه‌چیز است. از آنجا که این ادکلن در موقعیت‌ها و رویدادهای رمانتیک بسیار مناسب است، از عطرهای محبوب آقایان بشمار می‌رود. رایحه‌ی مقاومت‌ناپذیر آن برای آقایان جذاب و کاریزماتیک طراحی شده است و حاوی رایحه‌هایی از چوب‌های معطر، گیاهان عطری و عطرهای ساخت فوژر فرانسه است. رایحه‌ی اولیه آن از هل، نارنگی و فلفل است، درحالیکه قلب آن را وانیل، بنفشه و خس‌خس تشکیل داده و عطر پایه‌ی آن نیز از پچولی، چوب صندل، عود و مشک است.

منبع: TrendSpotter

نویسنده: میلاد احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *