بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / عطر / بهترین ادکلن‌ مردانه : رایحه ای که شما را در بر می گیرد (بخش اول)

بهترین ادکلن‌ مردانه : رایحه ای که شما را در بر می گیرد (بخش اول)

کدام عطر در رده بهترین ادکلن‌ مردانه قرار می گیرند؟ این سؤالی است که بار ها از خود می پرسیم. همان‌طور که پروانه بی‌اختیار به سمت شعله جذب می‌شود، بعضی ادکلن‌ها هم چنان رایحه‌یی خوش و گیرایی دارند که می‌توانند تمام توجه و حواس‌مان را مجذوب خود کنند. فهرست بهترین و خوشبوترین ادکلن‌های مردانه‌ی ما شامل عطرهای کلاسیک، نسخه‌ی مدرن عطرهای شاخص قدیمی و عطرهای جدیدی است که این توانایی را دارند که شما را به دنیایی دیگر ببرند و دگرگون‌تان بسازند. در این بخش و به صورت شمارش معکوس به 8 عطر از بهترین ادکل مردانه می پردازیم.

بهترین ادکلن‌ مردانه

16- ادکلن 1 Million از برند Paco Rabanne

لیست بهترین ادکلن‌ مردانه را با این ادکلن شروع می کنیم. رایحه‌ی گرم و بی‌پروای دارچین، پرتقال خونی، گریپ‌فروت، نعناع و مرکبات با عطر مردانه‌ی چرم و پچولی هندی آمیخته شده‌اند تا ادکلنی را ایجاد کنند که هر زنی را در برابر خود تسلیم می‌کند. بطری استوانه‌ای طلایی آن که محتوی ترکیبی منحصربفرد از رایحه‌های جادویی است، نشان می‌دهد که ادکلن 1 Million مناسب استفاده شبانه است.

15- ادکلن Creed از برند Aventus

ادکلن Creed که با تجلیل از قدرت و هوشمندی ناپلئون بناپارت پدید آمده است، از طرفی حاوی رایحه‌های میوه‌ای مانند کشمش سیاه بی‌دانه جزیره‌ی کورِس (جزیره‌ای فرانسوی در مدیترانه که ناپلئون متولد آنجاست)، ترنج ایتالیایی، سیب فرانسوی و آناناس است و از طرف دیگر، عطر غان و پچولی به این ادکلن حس و حالی بخشیده‌اند که خانم‌ها نسبت به آن اعتماد و صمیمیت مقاومت‌ناپذیری پیدا می‌کنند.

14- ادکلن Bleu de Chanel از برند Chanel

ادکلن Bleu de Chanel از آن دسته از عطرهای مردانه معروفی است که با رایحه‌ها‌ی چوب‌های معطری مانند صندل و همراه با عطر لادن، جوز، عود، زنجبیل و گریپ‌فروت توانسته رایحه‌ای پیچیده و ماهرانه را خلق کند. وقتی این عطر را به خود بزنید، پس از چند ساعت تدریجا رایحه‌ی نعناع آن جای خود را به رایحه‌های ثانویه تند و کشش‌آفرینی می‌دهد و شگفتی‌های شرقی خود را عرضه می‌کند.

13- ادکلن L’Homme Ultime از برند Yves Saint Laurent

بهترین ادکلن‌ مردانهبهترین ادکلن‌ مردانه بعدی ادکلن L’Homme Ultime از برند فرانسوی Yves Saint Laurent است. این ادکلن گویای تضاد میان آزادی و سلطه است و به این معنا، این ادکلن مناسب مردان سرکش و وحشی است که می‌دانند چه زمانی باید رام و مطیع باشند. این ترکیب جسورانه که گفته می‌شود هم برای زنان اغواگر و هم برای آقایان دلنشین است، حاوی ترکیبی از تازگی شهوانی مریم‌گلی با ژرفای رایحه‌ی چوب‌های معطر بوده است تا نهایتا عطر متمایز، امروزی و مردانه‌ای را به ارمغان بیاورد.

12- ادکلن Nautica از برند Voyage

ادکلن Nautica Voyage برای ترسوها نیست، بلکه مناسب مردان ماجراجویی است که روحیه‌ای پردل و باشهامت دارند. با یک اسپری کوتاه از این عطر فوق‌العاده احساس می‌کنید پا به کشتی گذاشته‌اید تا با شور و اشتیاق در سیاحتی قهرمانانه‌ و مملو از مخاطرات سینه‌ی دریاها را می‌شکافید. ترکیب قدرتمند خزه‌ی شبنم‌زده و چوب عنبر از خود عطر سرمست‌کننده‌ای می‌پراکند. این عطر مردانه اما باشکوه با ترکیباتی چون برگ سبز، سیب، میموزای خشک، نیلوفر آبی، چوب درخت سدر و مُشک تکمیل می‌شود.

بهترین ادکلن‌ مردانه

11- ادکلن Eros از برند Versace

ادکلن Versace Eros از آن دسته از عطرهاست که با هر رایحه‌ی پرکشش خود دل عشق‌تان را با شما پیوند می‌زند. این عطر فوق‌العاده که ترکیبی شگفت‌انگیز از رایحه‌های شیرین و شور است، همه حس بویایی بانوی‌تان و هم خودتان را نوازش می‌دهد. رایحه‌های آب دریاها به آن حس و حال آب‌های شیرین را می‌دهد درحالیکه رایحه‌ی آن نیز با تغییر دمای خورشید در طول روز روی پوست‌تان هماهنگی کاملی دارد. اگر دقیق شویم، ترکیباتی از قبیل برگ نعنا، خلال پوست لیمو، دانه‌ی تونکا، عنبر، وانیل، چوب سدر، خس‌خس و خزه‌ی بلوط به این عطر رایحه‌ای قوی، مردانه و نیروبخش می‌بخشد.

 10- ادکلن Spicebomb از برند Viktor & Rolf

این ادکلن معادل مردانه‌ی عطر معروف زنانه Flowerbomb برند Viktor & Rolf است. این محصول دارای رایحه‌ای انفجاری شناخته می‌شود و رایحه‌ای قدرتمند، جسور و اغواگر دارد. این بمب ادکلنی که در بطری نارنجکی‌شکل در اندازه‌ی یک کف دست قرار داده شده است و حاوی دو گونه رایحه‌ی متضاد و در عین حال، مکمل یکدیگر است. اولین رایحه به نوعی اعتیادآور و آتشین است و از عصاره فلفل، زعفران، چرم، تنباکو و خس‌خس‌ است و دومین رایحه کیفیتی انفجاری و یخی دارد و از رایحه‌های ترنج‌، گریپ‌فروت، درخت‌ لامى‌ و فلفل صورتی بدست می‌آید.

9- ادکلن Only The Brave Wild از برند Diesel

بهترین ادکلن‌ مردانهدر میان لیست بهترین ادکلن‌ مردانه، ادکلنی که بی شباهت به نارنجک دستی است به چشم می خورد.  ادکلن Wild سومین سری از مجموعه ادکلن‌های Only The Brave برند Diesel محسوب می‌شود و مناسب آقایانی است که به غرایز اولیه‌ی خود ایمان دارند و شجاعت این را دارند که راه خود را بروند. این عطر منحصربفرد رایحه اولیه‌ای از گریپ‌فروت، علف لیمو و فلفل سیاه دارد و در قلب خود، رایحه‌ی ثانویه‌ی متشکل از گل‌هایی چون اسطوخودوس و شمعدانى‌ است که با جوز هندی و رایحه‌ی شیرین ماده شیمیایی کومارین ترکیب یافته‌اند. اما رایحه‌ی پایه‌ی آن شامل چوب درخت سدر، خس‌خس و خزه است که با کیفیت خامه‌ای و رایحه‌ی تازه‌ی آب نارگیل همراه شده‌اند.

در بخش دوم این مطلب، به 8 عطر دیگر از بهترین ادکلن‌ مردانه می پردازیم.

منبع: TrendSpotter

نویسنده: میلاد احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *