بامیلو بلاگ / خرید / بررسی و مقایسه / ترین ها / برترین تلفن های همراه سال ۲۰۱۶

برترین تلفن های همراه سال ۲۰۱۶

برترین تلفن های همراه سال. این عنوانی نیست که بتوان با قطعیت تمام آن را به یک گوشی مشخص اعطا کرد. هر ساله شاهد عرضه گوشی های هوشمند متعدد با سیستم عامل های مختلف هستم. تلفن های همراه هوشمند همگی نقاط قوت و ضعف خود را داشته و هیچ یک به معنای واقعی کلمه کامل و بدون عیب و نقص نیستند. برخی دوربین پیشرفته داشته و برخی دیگر بلندگوهای قدرتمند. برخی دارای سیستم عامل اندروید هستند که آزادی عمل بیشتری را به کاربر میدهند و برخی دیگر با سیستم عامل روان تر iOS عرضه میشوند. به همین دلیل برترین تلفن همراه سال یک عنوان تقریبی و تا حدودی می‌توان گفت سلیقه‌ای است.

برترین تلفن های همراه

در مطلب گذشته برترین تلفن های همراه سال 2016 را از دید کارشناسان وب‌سایت Techradar مشاهده کردیم. حال در این مقاله قصد داریم شما را با برترین تلفن های همراه سال 2016 از دید یکی از معروف ترین فعالان شبکه یوتیوب در حوزه فناوری آشنا کنیم. مارکوس برانلی (marques brownlee) که در یوتیوب آن را با نام MKBHD میشناسند حدود 10 سال است که به فعالیت در این شبکه مجازی مشغول است. او یکی از نوآوران و برترین کارشناسان حوزه فناوری به شمار رفته و به نقد و بررسی گجت‌های الکترونیکی می پردازد. نظرهای او همگی از دید کاربری عادی بوده و کاملا بی طرفانه است. حال در این ویدیو، مارکوس به بررسی برترین و بدترین تلفن های همراه سال 2016 پرداخته است. شما را به دیدن این ویدیو دعوت میکنیم.

نویسنده: سجاد زاهدی

دنیای تکنولوژی، خودرو و گجت‌های هوشمند از علایق دسته اول او به شمار رفته و تشنه یادگیری و جستجو است. فیلم و سریال، بازی‌های رایانه‌ای و موسیقی چیزهایی است که او را هیچ‌گاه خسته نخواهند کرد. از نظر او دیوید لینچ و درن آرونوفسکی برترین کارگردان‌های تاریخ سینما بوده و بی‌نظیرترین خودروساز بی چون و چرای دنیا شرکت سوئدی کوئنیگ‌سگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *