بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / ست بپوشیم / با نیم بوت زنانه چه بپوشیم؟
نیم بوت زنانه

با نیم بوت زنانه چه بپوشیم؟

پوشیدن نیم‌ بوت‌ زنانه برای بسیاری از افراد به دلایل مختلف کار مشکلی است؛ زیرا در این افراد حس شلخته بودن ایجاد می‌کند یا احساس می‌کنند ساق‌ پاهایشان کوتاه‌تر و مچ پاهایشان پهن به نظر می رسد. اما چرا وقتی افرادی را می‌بینیم که از این سبک نیم بوت پوشیده اند این احساس ایجاد نمی‌شود؟ در این مطلب از بامیلو بلاگ روش‌هایی برای خوشتیپی با نیم بوت زنانه را ارائه می‌کنیم که باعث پهن به نظر رسیدن مچ پایتان نشود.

با نیم بوت دخترانه چه بپوشیم؟

انواع مختلفی از نیم بوت وجود دارد. شما می ‌توانید از نیم بوت در فصل پاییز و بهار استفاده کنید. پس باید حتماً یک جفت از آن را داشته باشید. این راهنما چند راه ‌حل خوب برای پوشیدن نیم ‌بوت معرفی می کند؛ همچنین نکاتی برای رسیدن به ظاهری زیبا و لاغر با پوشیدن این کفش های زیبا را ارئه می کند.

به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به استایلی متفاوت لازم نیست دقیقاً همین سبک نیم بوت ها را داشته باشید، از این راهنما به عنوان ایده هایی برای پوشیدن  کفش های خودتان استفاده کنید.

1- قرار دادن شلوار در نیم بوت زنانه

با نیم بوت زنانه چه بپوشیم؟

شلوارتان را درون نیم بوت قرار دهید تا از لحاظ ظاهری پاهای کشیده تری داشته باشید. بسیاری از شلوارهای جین این امکان را فراهم نمی کنند که شما بتوانید به راحتی شلوار را درون نیم بوت قرار بدهید، به همین دلیل بهترین گزینه لِگ ها هستند.

2- چند تا زدن پایین شلوار

نیم بوت زنانه

چند تا زدن پایین شلوار جین ظاهری دوست داشتنی با نیم بوت به وجود می آورد. خصوصاً اگر کمی از مچ پایتان مشخص باشد. این کار باعث می شود مچ پا پهن به نظر نرسد. این استایل با شلوارهای جین جذب فوق العاده می شود. درصورتی که پایین شلوارهای راسته یا گشاد را چند تا بزنید باعث می شود پاهایتان کوتاه به نظر برسند.

3- یک تا زدن پایین شلوار

نیم چکمه زنانه

در هنگام پوشیدن شلوار جین به خاطر داشته باشید که به نمایش گذاشتن مچ پا نکته کلیدی برای آن است تا لاغر به نظر برسید.یکی از راه حل ها برای اینکه بتوانید این فاصله بین نیم بوت و شلوار جین را فراهم کنید، آن است که یک بار پایین شلوارتان را تا بزنید. بهتر است شلوار جین بلند باشد تا قسمت تا زده بلندتر شود، زیرا این کار استایل شما را زیباتر می کند.

در این میان اگر نمی دانید که با بوت های ساق بلند چه بپوشید مطلب با بوت ساق بلند زنانه چه بپوشیم؟ را بخوانید.

با بوت ساق بلند زنانه چه بپوشیم؟

4- نیمه تا زدن پایین شلوار

یکی از راه هایی بسیار راحت نیمه تا زدن پایین شلوار است. این کار استایلی ساده و راحت به شما می دهد که در کنار یک مانتو گشاد و یک عینک آفتابی شیک ظاهری فوق العاده برای آخر هفته ای به یاد ماندنی ایجاد می کند. اگر می خواهید ظاهری جالب تر داشته باشید بهتر تای شلوار هم اندازه نباشند؛ آن ها را به یک اندازه تا بزنید ولی با زوایای مختلف.

5- پوشیدن جوراب روی لِگ

نیم چکمه زنانه

شاید پوشیدن جوراب روی لِگ برای شما هم مشکل باشد، اما ارزش امتحان کردن دارد. اگر جوراب را زیر لِگ بپوشید باعث می شود که مچ پایتان پهن به نظر برسد و این چیزی است که از آن فرار میکنیم.

راهنمای خرید نیم بوت زنانه (جامع) : زیبایی را با پاییز و بهار قسمت کنیم

چند نکته را برای پوشیدن جوراب روی لِگ در نظر داشته باشید:

  •  پوشیدن جوراب روی لِگ باعث می شود که استایلی بانمک وزمستانی داشته باشید. برای این کار بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید تا از جلب توجه جلوگیری کنید.
  • جوراب های کوتاه تر برای این کار بهتر هستند زیرا کمتر جمع می شوند و به همین دلیل مچگای شما پهن به نظر نخواهد آمد.
  • از پوشیدن جوراب روی شلوار جین واقعاً خودداری کنید، مگر اینکه شلوار جین کاملاً جذب ونازک باشد، زیرا در غیر این صورت شلوار جین زیر جوراب جمع می شود و ظاهر خوبی ایجاد نمی کند.

6- استایل تکرنگ با نیم بوت زنانه

نیم بوت دخترانه

ایجاد ظاهری تکرنگ روشی ایده آل برای پوشیدن نیم بوت هایی است که کمی بلند هستند. احتمالاً شما هم برای پوشیدن نیم بوت هایی که کمی بلندتر هستند دچار مشکل شده اید زیرا مچ پا را کتاملاً می پوشاند. یک جوراب شلواری مشکی یه همراه یک دامن راسته مشکی شما را به یک خط باریک تبدیل می کند و در این صورت دیگر اندازه نیم بوتتان به چشم نخواهد آمد. برای اینکه ظاهرتان یکدست نشود بهتر است از پیراهن هایی که طرح دارند استفاده کنید. جوراب شلواری های قهوه ای را با نیم بوت قهوه و خاکستری ها را نیز با هم بپوشیدومی توانید جوراب شلواری خردیلی تان را با نیم بوت قهوه ای روشن هماهنگ کنید.

برای مشاهده مدل های کفش های زنانه از لینک کفش زنانه و دکمه زیر استفاده کنید.

7- جوراب شلوار رنگی بپوش!

نیم بوت دخترانه

با پوشیدن جوراب شلوار های رنگی به همراه نیم بوتتان به ظاهرتان کمی رنگ اضافه کنید.

اگر تا کنون فکر می کرده اید که نیم بوت فقط برای فصل های سرد سال است بهتر است قبل از اینکه بخواهید نیم بوتتان را با بوت ها  برای زمستان بعدی کنار بگذارید، از این ایده ها استفاده کرده وبرای فصل بهار ظاهری شیک و متفاوت برای خود به وجود آورید. در پایان از شما دعوت می کنیم مطلب راهنمای خرید نیم بوت زنانه را هم مطالعه کنید.

منبع: babble

نویسنده: نیلوفر اسلامی حقیقت

نیلوفر اسلامی حقیقت
نیلوفر مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و تحصیلات تکمیلی را در رشته گرافیک دانشگاه الزهرا گذرانده. در زمینه تصویر سازی، نویسندگی و ترجمه فعالیت می کند و در واقع متخصص بازاریابی محتواست. با تولید و تصویر سازی متناسب محتوا، به بازاریابی محصولات کسب و کارهای آنلاین کمک می کند. اعتقاد دارد برنده بازی بهترین محتوا نیست، بلکه محتوایی است که به بهترین شکل انتشار پیدا می کند. عکاسی می کند و چند گالری عکس هم برگزار کرده. از دنیایی مد و تبلیغات لذت می برد و با مطالعه سعی می کند اطلاعاتش را در این زمینه بالا ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *