بامیلو فایندز در بامیلو بلاگ، ترکیب سلیقه و تجربۀ مشتریان وفادار بامیلو
بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / بامیلو فایندز، ترکیب سلیقه و تجربۀ مشتریان وفادار بامیلو

بامیلو فایندز، ترکیب سلیقه و تجربۀ مشتریان وفادار بامیلو

بامیلو فایندز ابتدا از یک صفحۀ اینستاگرامی شروع شد. در این صفحه، کاربران کالاهای جذابی که در بازار اینترنتی بامیلو پیدا می کنند را به اشتراک می گذارند. بدین ترتیب، دیگران هم می توانند از سلیقه خوب سایر مشتریان نهایت استفاده را ببرند. اما با استقبال روزافزون شما در محیط اینستاگرام، تصمیم گرفتیم خانۀ جدیدی برای این فعالیت پیدا کنیم. با ما همراه باشید.

بامیلو فایندز در بامیلو بلاگ

در بامیلو بلاگ سعی داریم تجربۀ بهتری از بامیلو فایندز را برای شما فراهم سازیم. شاید یک محصول خاص و جذاب، در دریای محصولات بامیلو نظر شما را جلب کرده. شاید آن را خریده، استفاده کرده و یا فقط به نظرتان متفاوت آمده. بامیلو فایندز متعلق به مشتریان وفادار بامیلو و بهترین محیط برای اشتراک گذاری محصول محبوب شماست. حتی می توانید از نظر دیگر کاربران نسبت به محصولات مورد علاقۀ خود نیز باخبر شوید.

ثبت سلیقه و تجربۀ شما

پیش از این تنها ملاک برای انتخاب محصولات ارسالی شما، جذابیت و خاص بودن آن محصول در بین دریای محصولات بامیلو بود. هم اکنون و در محیط بلاگ، ما به دلیل انتخاب، دیدگاه یا تجربۀ شخصی شما نیز اهمیت می دهیم.

«بامیلو فایندز در بامیلو بلاگ» ترکیب سلیقه و تجربۀ مشتریان وفادار بامیلوست.

انتخاب جذاب ترین کالا از نظر شما

تا این لحظه، تنها راه برای ارسال لینک های پیشنهادی شما، صفحۀ اینستاگرامی بامیلو فایندز بود. اما از این پس، می توانید لینک محصولات پیشنهادی خود را از طریق بامیلو بلاگ برای ما ارسال کنید. این کار را می توانید از قسمت «ثبت کالای جدید» در صفحۀ فرود بامیلو فایندز انجام دهید. در همین قسمت، می توانید دیدگاه، دلیل انتخاب و یا تجربۀ خود از این محصول را نیز برای ما ارسال کنید.

بهترین انتخاب های روز

تیم بازاریابی محتوای بامیلو لینک های ارسالی شما را بررسی می کند. مثل گذشته و به صورت روزانه از بین لینک های ارسالی، دو مجصول خاص و جذاب انتخاب و برای هر دو نفر یک کد هدیۀ ۳۰ هزار تومانی ارسال می شود.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *