بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اینستاتایم؛ خرید اینستاگرامی با تخفیف‌های ویژه

اینستاتایم؛ خرید اینستاگرامی با تخفیف‌های ویژه

یک شنبه و دوشنبه منتظر اتفاقی هیجان انگیز در اینستاگرام بامیلو باشید. در اینستاتایم با تخفیف وِیژه، در اینستاگرام از بامیلو خرید کنید.

یک شنبه و دوشنبه، ۱۵ و ۱۶ مهرماه، در اینستاگرام بامیلو خبرهای خوبی داریم. پست‌ها و استوری‌های ایسنتاگرام بامیلو را دنبال کنید و گوش به زنگ باشید. وقتی کالاها با تخفیف ویژه منتشر شدند، روی کالا تپ کنید و وارد وب‌سایت بامیلو شوید.

حال کالا را به سبد خرید خود اضافه کنید. در مرحله‌ی بعدی، کد تخفیف درج شده کنار کالا که در استوری یا پست اینستاگرام دیدید، وارد کنید و خریدی لذت بخش و پر تخفیف را تجربه کنید.

 

View this post on Instagram

 

. ? اینستاتایم؛ اولین جشنواره اختصاصی اینستاگرام بامیلو ? هیچ می‌دونین که از روی اینستاگرام بامیلو می‌تونین کالاهاتون رو خریداری کنید؟ ویدیو رو ببینید تا بیشتر با نحوه خرید از روی اینستاگرام آشنا بشید و توی جشنواره اینستاتایم شرکت کنید. ? جشنواره اینستاتایم چیه؟! ?? ? تخفیف‌های استثنایی فقط در اینستاگرام بامیلو ⏰ یکشنبه ۱۰ صبح تا دوشنبه ۱۰ شب هر کالا کد تخفیف اختصاصی خواهد داشت ? توجه کنید که تعداد کالاها محدوده کدهای تخفیف فقط برای کاربران اینستاگرام بامیلو قابل استفاده هستند، پس بامیلو رو فالو کنید و از اینستاگرام خرید کنید! هر سوالی در مورد خرید از روی پیج رو می‌تونید همینجا از ما بپرسید و ما پاسخگوی شما خواهیم بود. . . . . #اینستاتایم #بامیلوتخفیف #بامیلو #بامیلواینستاتایم

A post shared by فروشگاه اینترنتی بامیلو (@bamilocom) on

نویسنده: سارا احمدی

سارا عاشق نوشتن است و هدف های بزرگی در سر دارد. گرچه فارغ التحصیل ارشد شیمی معدنی است؛ اما چند سال است که در حوزه تولید محتوا و سئو فعالیت می کند. فعالیت در شغلی که دوست دارد را لذت بخش ترین کار دنیا می داند. فعالیت های جانبی سارا، کتاب، موسیقی، فیلم و یوگا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *