بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / اکسسوری های مورد نیاز سفر در ایام عید

اکسسوری های مورد نیاز سفر در ایام عید

 

عید به کجا سفر می کنید؟ چه اکسسوری و لباسی در سفر های عید می پوشید؟ این روز ها که دنیاهای مجازی و شبکه های اجتماعی روابط واقعی را محدود کردند، لطف سفر های خانوادگی عید بیشتر به چشم می آیند. برخی خانواده ها دسته جمعی به استقبال عید می روند و ایام عید را در ویلای خود می گذرانند.

عینک های آفتابی

عینک های آفتابی«چقدر عینکت بهت میاد!» عبارتی که بارها از دوستان خود شنیدید. شاید تاثیری که عینک آفتابی به صورت شما داشته باشد با هیچ لوازم جانبی مد دیگری قابل مقایسه نباشد. برای مسافرت های ایام عید، آن ها را از قلم نیاندازید. البته اگر می خواهید رانندگی کنید، از هر رنگ عدسی نباید استفاده کنید.

عدسی های طیف دودی و طوسی رنگ: مناسب برای رانندگی در روز های آفتابی

عدسی های طیف قهوه ای رنگ : مناسب برای رانندگی در روز های نیمه ابری و ابری

عدسی های طیف زرد رنگ: مناسب برای رانندگی در شب، غبار و مه

عدسی های طیف قرمز رنگ: مناسب برای رانندگی در جاده

اما مگه آنلاین هم میشه عینک خرید؟ برای خرید آنلاین عینک های آفتابی هم می توانید به این راهنما مراجعه کنید.

کفش های راحت و ورزشی

کفش های راحت و ورزشیراحتی در سفر حرف اول را می زند. با کفش های گران قیمت چرمی و پاشنه های سخت خداحافظی کنید. در مسافرت های خانوادگی عید، راحت ترین کفش را انتخاب کنید. شاید در توقف گاهی که از ماشین پیاده می شوید، پای خود را در گودال آب یا زمین گل آلود بگذارید. پس برای خرد نشدن اعصاب خودتان هم که شده، کفش های سفید نپوشید.

کفش های ساحلی

کفش های ساحلیاگر گذرتان به بندر های ساحلی افتاد و نگران وارد شدن شن به داخل کفش های ورزشی خود بودید. راحتی را به اوج خود برسانید و کفش ها و جوراب ها در بیاورید.

کلاه کپ

کلاه کپپیش از آنکه کسی به سرتان کلاه بگذارد، خودتان پیش دستی کنید. کلاه کپ کامل کننده یک سبک اسپرت و راحت است. برای سفر از رنگ های شاد و نقاب های بلند استفاده کنید تا از آفتاب بی رحم در امان باشید.

چمدان های چرخ دار

چمدان های چرخ داردر آخر باید تمام وسایل خود را در چمدان ها بریزید. چمدان هم هرچه بزرگتر و قابل حمل تر باشد، بهتر. اصراری نیست، اما برای جذاب تر شدن ظاهر خود، رنگ کلاه یا کفش تان را با چمدان ها هماهنگ کنید. سفر خوشی را در ایام عید در کنار خانواده برای شما آرزومندیم.

نویسنده: هادی ملکی

هادی فعالیت حرفه‌ای خود را در سطح وب از سال 1390شروع کرد. در زمینه‌ سبک زندگی، دیجیتال مارکتینگ، سخنوری، آی‌تی، زبان انگلیسی و کروماکی تخصص داشته و تناسب اندام جزو علایق اصلی وی بشمار می‌رود. در این راستا کاهش وزن 35 کیلوگرم در یک سال از افتخارات او محسوب می‌شود. هادی معتقد است زبان طنز مؤثرترین زبان انتقال اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *