بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / حضور مدیر عامل بامیلو در انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

حضور مدیر عامل بامیلو در انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

پنجمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در حال برگزاری بوده و مدیر عامل حقوقی شرکت ایده نوین تجارت روماک با نام تجاری بامیلو یعنی آقای پشوتن پورپزشک به صورت رسمی و مستقل در این انتخابات شرکت کرده است.

فروشگاه اینترنتی رقیب کسب و کارهای سنتی نیست

بامیلو در سال 1393 فعالیت خودش را آغاز کرده و نخستین و بزرگترین کسب کار و فروشگاه آنلاینی است که سبک مارکت‌پلیس (Marketplace) یا همان بازار آنلاین را در ایران راه اندازی کرد. پیش از این کسب و کارهای سنتی، فروشگاه های آنلاین را به نوعی رقیب خود دانسته و رشد آن ها را شکست خود تلقی میکردند. اما با آغاز به کار فروشگاه بامیلو و استفاده از پتانسیل تامین کنند های سنتی، بامیلو توانست به مدلی برنده برنده برنده (Win Win Win) دست پیدا کند. مدلی که در آن هم فروشگاه اینترنتی، هم تامین کننده سنتی و هم مشتری نهایی از مزایای آن بهره مند میشوند.

پشوتن پورپزشک انتخابات نظام صنفی رایانه ای

به عقیده پشوتن پورپزشک یکی از دلایل موفقیت کسب و کارهای نو و استارتاپ ها جوانگرایی است. همانطور که میبینید در اکثر استارتاپ های موفق عمده کارمندان شرکت را جوانان تشکیل میدهند و بامیلو نیز از این قاعده مستثنی نیست. جالب است بدانید که میانگین سنی گروه بامیلو نیز 25 سال است. پورپزشک ایجاد اتحادهای مخلتلف در پنجمین انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران را اتفاقی خوب دانسته و اعتقاد دارد که حضور فعال تمامی اعضای این صنف کمک به بهبود و پیشرفت کسب و کارهای نوین خواهد کرد.

دلیل حضور مدیر عامل شرکت بامیلو در انتخابات

انتخابات نظام صنفی رایانه ای

پشوتن پورپزشک ضمن تشکر از تمامی گروه ها و اتحادهایی که از او دعوت کرده اند، به صورت مستقل در این انتخابات شرکت کرده است. وی معتقد است که جوانگرایی فقط به استارتاپ ها کمک نمیکند و اگر اعضای صنف نیز جوان باشند، نتایج خوبی را شاهد خواهیم بود. از دغدغه های مدیر عامل شرکت ایده نوین تجارت روماک اجرایی شدن قوانین فعلی است. قوانینی که در صورت اجرایی شدن، میتواند بسیاری از مشکلات کسب و کارها را مرتفع کند.

تاریخ برگزاری انتخابات نظام صنفی رایانه ای استان تهران

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس این سازمان قرار است از ساعت 8 صبح تا 14روز پنج شنبه هفتم دی ماه 1396 در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شود. براساس اعلام دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، طبق آخرین آمار، تعداد کل برگ رای قانونی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای شرکت در انتخابات، 9831 برگه رای است که نسبت به دوره قبل( سه سال گذشته) که 2000 برگه رای بود، حدود 5 برابر افزایش یافته است.

ناصر علی سعادت انتخابات نظام صنفی رایانه ای
ناصرعلی سعادت، رییس هیات مدیره این سازمان و رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

همچنین تعداد اعضای واجدشرایط استان تهران با داشتن حق رای در انتخابات حدود 4600 عضو شامل شرکت ها، فروشگاه ها و اشخاص حقیقی است که این تعداد در مقایسه با دوره گذشته که تعداد اعضا 2604 بود، از یک افزایش دو برابری حکایت دارد. سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از آحاد اعضای سازمان دعوت می کند در مراسم مجمع و انتخابات سازمان به عنوان بزرگترین رویداد این تشکل مردم نهاد حضور یابند تا در تعیین سرنوشت صنف خود تاثیرگذار باشند.

نویسنده: سجاد زاهدی

دنیای تکنولوژی، خودرو و گجت‌های هوشمند از علایق دسته اول او به شمار رفته و تشنه یادگیری و جستجو است. فیلم و سریال، بازی‌های رایانه‌ای و موسیقی چیزهایی است که او را هیچ‌گاه خسته نخواهند کرد. از نظر او دیوید لینچ و درن آرونوفسکی برترین کارگردان‌های تاریخ سینما بوده و بی‌نظیرترین خودروساز بی چون و چرای دنیا شرکت سوئدی کوئنیگ‌سگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *