بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / مد بانوان / ۴ نکته برای استفاده از گوشواره بزرگ

۴ نکته برای استفاده از گوشواره بزرگ

اگر به دنبال ساده ترین راه برای جذابیت بیشتر هستید، زیورآلات را انتخاب نمایید و آن چیزی بهتر از یک جفت گوشواره براق و درخشان نیست. انتخاب و ست کردن گوشواره های بزرگ شاید سخت به نظر برسد. در ادامه چند نکته مد و زیبایی برای استفاده از گوشواره بزرگ را بخوانید.

۱.گوشواره بزرگ به تنهایی کافی است

این گوشواره ها به دلیل بزرگی، نقش ویژه ای در جذابیت هر چه بیشتر شما خواهند داشت. وقتی از گوشواره های بزرگ استفاده می کنید، استفاده از زیورآلات دیگر توصیه نمی شود. در کنار این گوشواره ها، انگشترهای ظریف انتخاب مناسبی برای دستان شما خواهند بود و بهتر است از گردنبند استفاده نکنید، گوشواره بزرگ کافی است.

۲.ترکیب طرح و رنگ را خودتان انتخاب کنید

بعضی ها استفاده از رنگ هماهنگ و ست با گوشواره و لباس خود را ترجیح می دهند. اما می توانید از رنگ های متضاد هم استفاده کنید و زیبایی خود را دو چندان نمایید. گوشواره های بزرگ طرح های متنوعی دارند و نمی توان در گروه خاصی آنها را محدود کرد. برندهای زیورآلات معروف، مدل های فوق العاده ای با سنگ های زینتی گرانبها دارند که پیشنهاد می کنیم ازین مدل ها نیز استفاده نمایید.

۳.در طول روز نیز از گوشواره های بزرگ استفاده کنید

بله، اولویت اول استفاده از گوشواره و جواهرات در شب ها است. اما در طول روز نیز انتخاب مناسبی خواهند بود. اگر در محل کار اجازه استفاده از گوشواره های بزرگ را دارید، همراه با یک کت پشمی و یا یک تیشرت ساده در تعطیلات اخر هفته، می توانید از آنها استفاده کنید. استفاده کمتر از جواهرات دیگر در کنار این نوع از گوشواره ها را فراموش نکنید.

۴. گوشواره های بزرگ را با مدل موهای مختلف امتحان کنید

اگر موهای کوتاهی دارید، جلوه این گوشواره ها بیشتر خواهد شد. اما برای موهای بلند هم، مدل دم اسبی کارامدترین راه برای نشان دادن جواهرات زیبا و درخشنده است. بنابراین گوشواره بزرگ با این مدل مو جذاب خواهد بود.

منبع: purewow

نویسنده: علی عسگری

علی تحصیل کرده رشته MBA است و در حال حاضر خواندن و نویسندگی را به عنوان سرگرمی و کار انجام می دهد. سعی می کند در هفته یک کتاب انگلیسی در موضوعات مختلف بخواند. به این موضوع اعتقاد دارد که انسان همان آرزوهایش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *