بامیلو بلاگ / اخبار بامیلو / اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته پانزدهم

اسامی برندگان و پاسخ سئوالات مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ – هفته پانزدهم

پانزدهمین هفته از مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ برگزار شد و بسیاری از علاقه مندان در آن شرکت کردند. در هفته پانزدهم از این مسابقه ۵ سئوال در کانال تلگرام بامیلو مطرح شد که به هفت نفر از شرکت کنندگان، از طرف حامی این هفته، کفش پاتکان هفت کوپن خرید از محصولات پاتکان تقدیم گردید. سه برنده خوش شانس از بین تمامی شرکت کنندگان در مسابقه، و چهار برنده نیز از بین افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، به قید قرعه انتخاب شدند.

در ادامه این مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ، به سئوالات مطرح شده در مسابقه هفته پانزدهم همراه با جواب های صحیح، و همچنین نام برندگان خوش شانس مسابقه می پردازیم.

سئوال اول:

1پاسخ صحیح: گزینه B

سئوال دوم:

2پاسخ صحیح: گزینه D

سئوال سوم:

3پاسخ صحیح: گزینه B

سئوال چهارم:

4پاسخ صحیح: گزینه A

سئوال پنجم:

5پاسخ صحیح: گزینه A

اسامی برندگان مسابقه تلگرامی بامیلو بلاگ هفته پانزدهم

چهار نفر از بین کسانی که به سئوالات بیش‌ترین پاسخ صحیح دادند:

آقایان حسین اکرامیان و پوریا اکرامیان از بوکان، پرهام رمضانی از قائمشهر و خانم مرجان روستایی از یزد برنده کوپن خرید از محصولات پاتکان  شدند.
سه نفر از بین کلیه شرکت کنندگان:

آقایان احمد آقایی از ارومیه، علی کشاورز از بندر انزلی و یاسر پورحسین از تبریز برنده کوپن خرید از محصولات پاتکان  شدند.
از شما دعوت می کنیم در مسابقه این هفته نیز شرکت کنید.

نویسنده: سپندار معینی

سپندار فعالیتش در زمینه مد و لباس را از سال 1388 شروع کرد. هدف همکار آرام و خون گرم ما، انتقال دانش و آشناسازی تمامی علاقه مندان، با مد روز و سبک چهار پایتخت بزرگ مد جهان است. در کنار مباحث کاهش وزن و سبک زندگی سالم، سپندار به فراگیری زبان های مختلف، ترجمه همزمان، داستان نویسی، سریال و فیلم، بازی های رایانه ای، آشپزی ( به قول خودش در حد فست فود بلده!) و پیاده روی علاقه دارد.

۲ دیدگاه ها

  1. واقعا متشکرم! جز من کسی متوجه اشتباه بودن پاسخ سوالاتون شده بود؟ با اینکه اصلاحش کردید، حتی یه تشکر هم از دقت من نکردید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *