بامیلو بلاگ / دنیای مد و زیبایی / آرایش و زیبایی / آموزش کشیدن رژ لب پررنگ به سبک آرایشگران حرفه ای

آموزش کشیدن رژ لب پررنگ به سبک آرایشگران حرفه ای

تکنیک های ساده و کارآمد آرایشی برای استفاده درست از لوازم آرایش، به زیباتر شدن شما کمک می‌کنند. فقط کافی است اصول اولیه و مهم استفاده از لوازم آرایش را بدانید. مهم نیست که تابستان است یا زمستان، با یاد گرفتن این تکنیکهای ساده برای استفاده از لوازم آرایش، جذابتر و زیباتر شوید. در این مطلب بامیلو بلاگ، به آموزش کشیدن رژ لب پررنگ به سبک آرایشگران حرفه ای می پردازیم.

رژ لب پررنگ

در تمام طول سال می‌توانید از رژهایی استفاده کنید که رنگ شاخص دارند؛ صورتی پررنگ یا مرجانی برای تابستان و یک رنگ تیره و جذاب مثل بنفش یا قرمز تیره برای زمستان.

آنچه که لازم دارید:

کرم زیرساز

پودر صورت

رژ لب مورد نظر

برق لب

روش کار:

کرم زیرساز را به تمام لبتان بمالید. پودر صورت (یا اگر پودر صورت در دسترستان نیس، پنکیک ساده) را با یک قلم مو به لبتان بزنید. این کار باعث می‌شود رنگ طبیعی لبتان پوشانده شده و چربی پوست لبتان هم متعادل شود تا رژلب روی زمینه ای یکنواخت و طبیعی بنشیند.

با رژ لب موردنظرتان،خط دور لبتان را مشخص کرده و لبهایتان را فرم دهید. سپس کل لبتان را به رژ لب آغشته کنید. دوباره با یک قلم مو، پودر صورت یا پنکیک را روی لبهایتان بمالید. این کار نه تنها باعث می‌شود رنگ رژ طبیعی تر و بدون سایه تیره و روشن دیده شود، بلکه دوام رژ را در طول روز بیشتر می‌کند.

در آخر، رژ لب را دوباره به تمام لبتان بمالید و آن را فرم دهید. حالا می‌توانید همین جا کار را تمام کرده و رنگ لبتان را مات نگه دارید، یا اینکه از برق لب استفاده کرده و با زدن برق لب روی رژتان، لبهایی براق و درخشان داشته باشید.

 

منبع: She Knows

نویسنده: کاملیا کوثری

کاملیا فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان فرانسه در مقطع كارشناسي ارشد از دانشگاه شهيد بهشتي است. به یادگیری زبان های مختلف علاقه زیادی دارد، از همین رو زبان انگلیسی را از 5 سالگی شروع کرد و ايتاليايي را هم در مدرسه ايتاليايي تهران آموخت. ادبیات، موسیقی و عکاسی بزرگترین و جدی ترین علایق او هستند و از هر فرصتی برای پرداختن به آنها استفاده می کند. علاوه بر این، طرفدار جدي ماجراجويي و كشف موضوعات تازه است. این علاقه از ترجمه هايش در زمينه هاي گوناگون به چشم می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *