بامیلو بلاگ / دنیای فناوری / سیستم عامل iOS مشکلات برقراری ارتباط با صفحه نمایش هوای سرد

سیستم عامل iOS مشکلات برقراری ارتباط با صفحه نمایش هوای سرد

شرکت اپل به تازگی آخرین بروز رسانی سیستم عامل iOS تلفن های همراه خود را (iOS 11.1.2) منتشر کرده است که بر طبق قرار های قبلی این شرکت باید مشکلات گزارش شده در مورد برقراری دشوار ارتباط با صفحه نمایش در آب و هوای سرد را بهبود ببخشد.

در هفته گذشته گزارش هایی از خریداران سری جدید گوشی های اپل به نام آیفون X به دست مقامات مسئول این شرکت رسیده بود که صفحه نمایش این تلفن های همراه بعد از خروج از منزل و ورود به مکان های سرد برای لحظاتی قفل شده و نمیتوان هیچ گونه ارتباطی با آن برقرار کرد.

بروز رسانی سیستم عامل iOS

انتشار آخرین بروز رسانی سیستم عامل iOS بسیار سریعتر از حد معمول برای رفع این نقص گزارش شده انجام شد زیرا که اولین خبر ها درباره این مشکل در هفته پیش منتشر شد. در کنار رفع مشکل مربوط به صفحه نمایش، بروز رسانی سیستم عامل iOS به رفع مشکلات مربوط به عکس و فیلم برداری های آیفون X نیز پرداخته است.

بروز رسانی سیستم عامل iOS

بروز رسانی سیستم عامل iOS هم اکنون برای دانلود و استفاده در دسترس عموم قرار گرفته است و شما نیز می توانید با دانلود آن از امکانات و ویژگی های جدید آن بهره مند شوید.

بروز رسانی سیستم عامل iOS

منبع : TheVerge

نویسنده: علیرضا اصغری

علیرضا ۲۰ و خورده ای سال پیش در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود. سینمای هالیوود، بازیهای کامپیوتری و موسیقی پیکره اصلی و حدود ۹۹.۹% محتویات ذهن این فرد را تشکیل داده است اما او همیشه خودرا آماده یادگیری و تجربه موضوعات جدید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *